Eladó ingatlanok Tápiószőlős
Találati lista: 7
Eladó családi ház, Tápiószőlős
Tápiószőlős
Kínálati ár: 33 900 000 Ft
Kalkulált ár: 93 906 Є
292 241 Ft/m2
Vidéki hangulat és nyugalom – ideális otthon vagy hétvégi menedék!
Tápiószőlős
Kínálati ár: 21 000 000 Ft
Kalkulált ár: 58 172 Є
6 412 Ft/m2
Eladó Tápiószőlősi ipari terület.
Tápiószőlős
Kínálati ár: 230 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 230 000 000 Ft
Korábbi ár: 300 000 000 Ft
Kalkulált ár: 637 119 Є300 000 000 Ft
237 603 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Családi ház, Tápiószőlős, 90nm, 37500000 Ft
Tápiószőlős
Kínálati ár: 37 500 000 Ft
Kalkulált ár: 103 878 Є
416 667 Ft/m2
Eladó családi ház, Tápiószőlős
Tápiószőlős
Kínálati ár: 36 500 000 Ft
Kalkulált ár: 101 108 Є
456 250 Ft/m2
ELADÓ TÁPIÓSZŐLŐSI TANYA.
Tápiószőlős
Kínálati ár: 10 500 000 Ft
Kalkulált ár: 29 086 Є
7 019 Ft/m2
Eladó egyéb telek, Tápiószőlős
Tápiószőlős
Kínálati ár: 4 500 000 Ft
Kalkulált ár: 12 465 Є
1 500 Ft/m2