Eladó ingatlanok Táborfalva
Találati lista: 23
Eladó családi ház, Táborfalva
Táborfalva
Kínálati ár: 42 500 000 Ft
Kalkulált ár: 117 729 Є
685 484 Ft/m2
Eladó Panellakás, Táborfalva, Tarcsay út, 54nm, 29900000 Ft
Táborfalva, Tarcsay út
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 82 825 Є
553 704 Ft/m2
Táborfalván, belterületen tanya jellegű ingatlan eladó, 2 különálló összközművesített családi házzal, melléképületekkel, istállóval
Táborfalva
Kínálati ár: 89 000 000 Ft
Kalkulált ár: 246 537 Є
458 763 Ft/m2
MAGAS MINŐSÉGBEN FELÚJÍTOTT 2 SZOBÁS ERKÉLYES LAKÁS ELADÓ
Táborfalva
Kínálati ár: 26 900 000 Ft
Kalkulált ár: 74 515 Є
489 091 Ft/m2
Eladó családi ház, Táborfalva
Táborfalva
Kínálati ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 152 355 Є
654 762 Ft/m2
Eladó Családi ház, Táborfalva, 90nm, 42990000 Ft
Táborfalva
Kínálati ár: 42 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 42 990 000 Ft
Korábbi ár: 43 990 000 Ft
Kalkulált ár: 119 086 Є43 990 000 Ft
477 667 Ft/m2
MAGAS MINŐSÉGBEN FELÚJÍTOTT 2 SZOBÁS ERKÉLYES LAKÁS ELADÓ
Táborfalva, Központ
Kínálati ár: 26 900 000 Ft
Kalkulált ár: 74 515 Є
489 091 Ft/m2
Eladó családi ház, Táborfalva
Táborfalva
Kínálati ár: 85 000 000 Ft
Kalkulált ár: 235 457 Є
708 333 Ft/m2
Eladó családi ház, Táborfalva
Táborfalva
Kínálati ár: 35 000 000 Ft
Kalkulált ár: 96 953 Є
454 545 Ft/m2
Családi ház eladó, Táborfalva
Táborfalva
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 34 900 000 Ft
Korábbi ár: 36 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є36 900 000 Ft
392 135 Ft/m2
Eladó családi ház, Táborfalva
Táborfalva
Kínálati ár: 60 000 000 Ft
Kalkulált ár: 166 205 Є
495 868 Ft/m2
Eladó családi ház, Táborfalva
Táborfalva
Kínálati ár: 35 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 35 000 000 Ft
Korábbi ár: 39 000 000 Ft
Kalkulált ár: 96 953 Є39 000 000 Ft
437 500 Ft/m2
Eladó panellakás, Táborfalva
Táborfalva
Kínálati ár: 26 800 000 Ft
Kalkulált ár: 74 238 Є
496 296 Ft/m2
Eladó Családi ház, Táborfalva, 62nm, 29900000 Ft
Táborfalva
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 29 900 000 Ft
Korábbi ár: 32 900 000 Ft
Kalkulált ár: 82 825 Є32 900 000 Ft
482 258 Ft/m2
Eladó egyéb mezőgazdasági ingatlan, Táborfalva
Táborfalva
Kínálati ár: 16 500 000 Ft
Kalkulált ár: 45 706 Є
nincs megadva
Eladó Családi ház, Táborfalva, 99nm, 29500000 Ft
Táborfalva
Kínálati ár: 29 500 000 Ft
Kalkulált ár: 81 717 Є
297 980 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Imádod a kihívásokat? Akkor ez neked való!
Táborfalva
Kínálati ár: 29 500 000 Ft
Kalkulált ár: 81 717 Є
297 980 Ft/m2
Eladó családi ház, Táborfalva
Táborfalva
Kínálati ár: 89 000 000 Ft
Kalkulált ár: 246 537 Є
301 695 Ft/m2
Beleszeretős
Táborfalván Eladó 2577m2-es telken lévő több épületből álló ingatlan
Táborfalva, központ
Kínálati ár: 89 000 000 Ft
Kalkulált ár: 246 537 Є
301 695 Ft/m2
Eladó egyéb ház, Táborfalva
Táborfalva
Kínálati ár: 89 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 89 000 000 Ft
Korábbi ár: 99 000 000 Ft
Kalkulált ár: 246 537 Є99 000 000 Ft
301 695 Ft/m2