Eladó ingatlanok Százhalombatta
Találati lista: 25
Megvételre kínálunk Százhalombattán egy kitűnő állapotú, dupla teraszos, garázsos, klímás, nettó 94 nm-es, 5 szobás, összkomfortos, téglából épült sorház szélső, leghátsó lakását.
Százhalombatta, Óváros, Szent László út 24.
Kínálati ár: 94 200 000 Ft
Kalkulált ár: 261 667 Є
1 002 128 Ft/m2
Százhalombatta, Óváros, Szent László út 24.
Kínálati ár: 94 200 000 Ft
Kalkulált ár: 261 667 Є
1 002 128 Ft/m2
Kertkapcsolatos otthon Százhalombatta szívében
Százhalombatta
Kínálati ár: 99 990 000 Ft
Kalkulált ár: 277 750 Є
1 149 310 Ft/m2
Eladó panellakás, Százhalombatta, Déli lakótelep, Első emeleti lakás, új konyhabútor!
Százhalombatta, Déli lakótelep, Első emeleti lakás, új konyhabútor!
Kínálati ár: 53 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 53 500 000 Ft
Korábbi ár: 54 990 000 Ft
Kalkulált ár: 148 611 Є54 990 000 Ft
1 138 298 Ft/m2
Eladó Ház, Százhalombatta
Százhalombatta
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 74 900 000 Ft
Korábbi ár: 79 500 000 Ft
Kalkulált ár: 208 056 Є79 500 000 Ft
680 909 Ft/m2
Eladó panellakás, Százhalombatta, Déli lakótelep, Kulcsrakészen teljeskörű felújítás!
Százhalombatta, Déli lakótelep, Kulcsrakészen teljeskörű felújítás!
Kínálati ár: 62 800 000 Ft
Kalkulált ár: 174 444 Є
1 207 692 Ft/m2
Eladó lakás, Százhalombatta
Százhalombatta
Kínálati ár: 68 000 000 Ft
Kalkulált ár: 188 889 Є
1 096 774 Ft/m2
Eladó egyéb lakás, Százhalombatta
Százhalombatta
Kínálati ár: 75 900 000 Ft
Kalkulált ár: 210 833 Є
1 167 692 Ft/m2
Eladó ikerház, Százhalombatta, Dunafüred, ÚJ ÉPÍTÉSŰ, IKERHÁZI LAKÁSOK!
Százhalombatta, Dunafüred, ÚJ ÉPÍTÉSŰ, IKERHÁZI LAKÁSOK!
Kínálati ár: 110 000 000 Ft
Kalkulált ár: 305 556 Є
1 250 000 Ft/m2
Új építésű ikerház Dunafüreden
Százhalombatta
Kínálati ár: 110 000 000 Ft
Kalkulált ár: 305 556 Є
1 157 895 Ft/m2
Dunafüredi új építésű ingatlan
Százhalombatta
Kínálati ár: 110 000 000 Ft
Kalkulált ár: 305 556 Є
1 157 895 Ft/m2
Eladó százhalombatta, Újtelep városrészben egy 90 nm-es 3 hálószobás családi ház!
Százhalombatta
Kínálati ár: 82 000 000 Ft
Kalkulált ár: 227 778 Є
1 261 538 Ft/m2
Eladó ikerház, Százhalombatta
Százhalombatta
Kínálati ár: 129 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 129 900 000 Ft
Korábbi ár: 139 900 000 Ft
Kalkulált ár: 360 833 Є139 900 000 Ft
1 396 774 Ft/m2
Eladó százhalombatta, Újtelep városrészben egy 65 nm-es 1 hálószobás családi ház!
Százhalombatta
Kínálati ár: 105 000 000 Ft
Kalkulált ár: 291 667 Є
1 166 667 Ft/m2
Eladó családi ház, Százhalombatta
Százhalombatta
Kínálati ár: 149 000 000 Ft
Kalkulált ár: 413 889 Є
461 300 Ft/m2
Eladó panellakás, Százhalombatta, Tágas, 3 szobás lakás. ÁRCSÖKKENÉS!
Százhalombatta, Tágas, 3 szobás lakás. ÁRCSÖKKENÉS!
Kínálati ár: 62 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 62 500 000 Ft
Korábbi ár: 63 500 000 Ft
Kalkulált ár: 173 611 Є63 500 000 Ft
976 563 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó egy 126 négyzetméteres, páratlan hangulatú családi ház
Százhalombatta
Kínálati ár: 135 000 000 Ft
Kalkulált ár: 375 000 Є
1 071 429 Ft/m2
Eladó téglalakás, Százhalombatta
Százhalombatta
Kínálati ár: 51 000 000 Ft
Kalkulált ár: 141 667 Є
1 307 692 Ft/m2
Százhalombatta, urbárium részén 67,5 nm-es, 3 szobás, duplakomfortos téglaépítésű tetŐtÉri lakás eladÓ!
Százhalombatta
Kínálati ár: 74 000 000 Ft
Kalkulált ár: 205 556 Є
755 102 Ft/m2
Eladó panellakás, Százhalombatta
Százhalombatta
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 99 722 Є
677 358 Ft/m2