Kiadó lakások, albérletek Pécs Uránváros városrészben
Találati lista: 15
Kiadó téglalakás, Pécs, Uránváros
Pécs, Uránváros, Uránváros
Kínálati ár: 160 000 Ft
Kalkulált ár: 444 Є
4 000 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Pécs
Pécs, Uránváros
Kínálati ár: 130 000 Ft
Kalkulált ár: 361 Є
5 000 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Pécs, Uránváros
Pécs, Uránváros, Uránváros
Kínálati ár: 160 000 Ft
Kalkulált ár: 444 Є
4 000 Ft/m2
Kiadó Téglalakás, Pécs, Uránváros, Esztergár Lajos utca, 61nm, 160000 Ft
Pécs, Uránváros, Esztergár Lajos utca, Uránváros
Kínálati ár: 160 000 Ft
Jelenlegi ár: 160 000 Ft
Korábbi ár: 170 000 Ft
Kalkulált ár: 444 Є170 000 Ft
2 623 Ft/m2
Kiadó társasházi lakás, Pécs
Pécs, Uránváros
Kínálati ár: 126 000 Ft
Kalkulált ár: 350 Є
3 600 Ft/m2
Kiadó panellakás, Pécs, Uránváros
Pécs, Uránváros, Uránváros
Kínálati ár: 150 000 Ft
Kalkulált ár: 417 Є
2 778 Ft/m2
Kiadó panellakás, Pécs, Uránváros
Pécs, Uránváros, Uránváros
Kínálati ár: 180 000 Ft
Kalkulált ár: 500 Є
3 600 Ft/m2
Kiadó panellakás, Pécs
Pécs, Uránváros
Kínálati ár: 170 000 Ft
Kalkulált ár: 472 Є
3 269 Ft/m2
Kiadó panellakás, Pécs, Uránváros
Pécs, Uránváros, Uránváros
Kínálati ár: 180 000 Ft
Kalkulált ár: 500 Є
3 600 Ft/m2
Kiadó panellakás, Pécs
Pécs, Uránváros
Kínálati ár: 560 Є
Kalkulált ár: 201 600 Ft
10 €/m2
Kiadó téglalakás, Pécs, Uránváros
Pécs, Uránváros, Uránváros
Kínálati ár: 125 000 Ft
Kalkulált ár: 347 Є
2 083 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Kiadó panellakás, Pécs, Gosztonyi Gyula utca 22
Pécs, Gosztonyi Gyula utca 22, Uránváros
Kínálati ár: 150 000 Ft
Kalkulált ár: 417 Є
3 191 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Pécs
Pécs, Uránváros
Kínálati ár: 175 000 Ft
Kalkulált ár: 486 Є
2 778 Ft/m2
Kiadó panellakás, Pécs, Uránváros
Pécs, Uránváros, Uránváros
Kínálati ár: 200 000 Ft
Kalkulált ár: 556 Є
3 704 Ft/m2
Kiadó panellakás, Pécs, Uránváros
Pécs, Uránváros, Uránváros
Kínálati ár: 160 000 Ft
Kalkulált ár: 444 Є
2 963 Ft/m2