Kiadó kereskedelmi ingatlanok Nagytarcsán
Találati lista: 5
Kiadó raktár, Nagytarcsa, Nagytarcsa, Ipari park
Nagytarcsa, Nagytarcsa, Ipari park
Kínálati ár: 250 000 Ft
Kalkulált ár: 704 Є
2 717 Ft/m2
Kiadó Gyárépület, Nagytarcsa, Ipari Park, 1160nm, 2804500 Ft
Nagytarcsa, Ipari Park
Kínálati ár: 2 804 500 Ft
Jelenlegi ár: 2 804 500 Ft
Korábbi ár: 2 836 100 Ft
Kalkulált ár: 7 900 Є2 836 100 Ft
2 418 Ft/m2
Kiadó raktár, Nagytarcsa, Berdó Ipari park
Nagytarcsa, Berdó Ipari park
Kínálati ár: 415 514 Ft
Jelenlegi ár: 415 514 Ft
Korábbi ár: 425 705 Ft
Kalkulált ár: 1 170 Є425 705 Ft
2 296 Ft/m2
Kiadó raktár, Nagytarcsa, Berdó Ipari park
Nagytarcsa, Berdó Ipari park
Kínálati ár: 550 467 Ft
Jelenlegi ár: 550 467 Ft
Korábbi ár: 563 968 Ft
Kalkulált ár: 1 551 Є563 968 Ft
2 332 Ft/m2
Kiadó raktár, Nagytarcsa, Berdó Ipari park
Nagytarcsa, Berdó Ipari park
Kínálati ár: 518 504 Ft
Jelenlegi ár: 518 504 Ft
Korábbi ár: 531 221 Ft
Kalkulált ár: 1 461 Є531 221 Ft
2 315 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!