Eladó ingatlanok Nagytarcsa
Találati lista: 35
kiemelt
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Nagytarcsa, Füzesliget utca, 199 m²-es, ikerház, 6 szobás, extrán felszerelt állapotú
Nagytarcsa, Füzesliget utca
Kínálati ár: 149 900 000 Ft
Kalkulált ár: 415 235 Є
753 266 Ft/m2
kiemelt
Nagytarcsa, Petőfi telep, 52 m²-es, társasházi lakás, 2 szobás
Nagytarcsa, Petőfi telep
Kínálati ár: 53 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 53 500 000 Ft
Korábbi ár: 55 900 000 Ft
Kalkulált ár: 148 199 Є55 900 000 Ft
1 028 846 Ft/m2
Alakítható terek
Eladó ipari, Nagytarcsa
Nagytarcsa, Felső Ipari körút
Kínálati ár: 1 680 000 000 Ft
Kalkulált ár: 4 653 740 Є
442 105 Ft/m2
Eladó építési telek, Nagytarcsa, Nagytarcsa
Nagytarcsa, Nagytarcsa
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є
66 711 Ft/m2
Nagytarcsa, Öreghegy, 147 m²-es, családi ház, 5 szobás, újszerű állapotú
Nagytarcsa, Öreghegy
Kínálati ár: 124 900 000 Ft
Kalkulált ár: 345 983 Є
849 660 Ft/m2
Eladó lakás, Nagytarcsa
Nagytarcsa
Kínálati ár: 109 500 000 Ft
Kalkulált ár: 303 324 Є
1 073 529 Ft/m2
Eladó ház, Nagytarcsa
Nagytarcsa
Kínálati ár: 184 900 000 Ft
Kalkulált ár: 512 188 Є
1 650 893 Ft/m2
Eladó családi ház, Nagytarcsa, Öregszőlő lakópark
Nagytarcsa, Öregszőlő lakópark
Kínálati ár: 114 900 000 Ft
Kalkulált ár: 318 283 Є
741 290 Ft/m2
Megvételre kínálunk Nagytarcsán, egy NAPELEMES, HŐSZIVATTYÚS, új építésű, három teraszos, 138 nm-es, 2 fürdős, 5 szobás, egyszintes, önálló családi házat.
Nagytarcsa, Öreghegy
Kínálati ár: 114 800 000 Ft
Kalkulált ár: 318 006 Є
831 884 Ft/m2
Eladó ház, Nagytarcsa
Nagytarcsa
Kínálati ár: 122 900 000 Ft
Kalkulált ár: 340 443 Є
1 254 082 Ft/m2
Eladó Ház, Nagytarcsa 164.000.000 Ft
Nagytarcsa
Kínálati ár: 164 000 000 Ft
Kalkulált ár: 454 294 Є
1 281 250 Ft/m2
Eladó Ház, Nagytarcsa 165.900.000 Ft
Nagytarcsa
Kínálati ár: 165 900 000 Ft
Kalkulált ár: 459 557 Є
1 144 138 Ft/m2
Eladó Ház, Nagytarcsa 119.900.000 Ft
Nagytarcsa
Kínálati ár: 119 900 000 Ft
Kalkulált ár: 332 133 Є
1 164 078 Ft/m2
Eladó Ház, Nagytarcsa 129.900.000 Ft
Nagytarcsa
Kínálati ár: 129 900 000 Ft
Kalkulált ár: 359 834 Є
1 237 143 Ft/m2
Eladó ikerház, Nagytarcsa, Öregszőlő lakópark, Vincellér utca
Nagytarcsa, Öregszőlő lakópark, Vincellér utca
Kínálati ár: 119 900 000 Ft
Kalkulált ár: 332 133 Є
1 164 078 Ft/m2
Eladó Gyárépület, Nagytarcsa, Ipari Park, 124nm, 49800000 Ft
Nagytarcsa, Ipari Park
Kínálati ár: 49 800 000 Ft
Kalkulált ár: 137 950 Є
401 613 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Gyárépület, Nagytarcsa, Ipari Park, 116nm, 46200000 Ft
Nagytarcsa, Ipari Park
Kínálati ár: 46 200 000 Ft
Kalkulált ár: 127 978 Є
398 276 Ft/m2
Eladó Gyárépület, Nagytarcsa, Ipari Park, 105nm, 42000000 Ft
Nagytarcsa, Ipari Park
Kínálati ár: 42 000 000 Ft
Kalkulált ár: 116 343 Є
400 000 Ft/m2
Eladó Gyárépület, Nagytarcsa, Ipari Park, 189nm, 75600000 Ft
Nagytarcsa, Ipari Park
Kínálati ár: 75 600 000 Ft
Kalkulált ár: 209 418 Є
400 000 Ft/m2
Eladó Gyárépület, Nagytarcsa, Ipari Park, 140nm, 56000000 Ft
Nagytarcsa, Ipari Park
Kínálati ár: 56 000 000 Ft
Kalkulált ár: 155 125 Є
400 000 Ft/m2