Eladó ház, házrész Monorierdőn
Találati lista: 20
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó családi ház, Monorierdő, Felújítandó tégla családi ház
Monorierdő, Felújítandó tégla családi ház
Kínálati ár: 32 000 000 Ft
Kalkulált ár: 88 889 Є
290 909 Ft/m2
Eladó családi ház, Monorierdő, Lakhatás és üzleti tevékenység!
Monorierdő, Lakhatás és üzleti tevékenység!
Kínálati ár: 157 900 000 Ft
Kalkulált ár: 438 611 Є
595 849 Ft/m2
Monorierdő, Nefelejcs utca környéke, 47 m²-es, családi ház, 2 szobás
Monorierdő, Nefelejcs utca környéke
Kínálati ár: 27 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 27 000 000 Ft
Korábbi ár: 29 500 000 Ft
Kalkulált ár: 75 000 Є29 500 000 Ft
574 468 Ft/m2
Eladó családi ház, Monorierdő
Monorierdő
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 166 389 Є
665 556 Ft/m2
Eladó ház, Monorierdő
Monorierdő
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 180 556 Є
915 493 Ft/m2
Eladó Családi ház, Monorierdő, 85nm, 62900000 Ft
Monorierdő
Kínálati ár: 62 900 000 Ft
Kalkulált ár: 174 722 Є
740 000 Ft/m2
Eladó Családi ház, Monorierdő, 233nm, 155000000 Ft
Monorierdő
Kínálati ár: 155 000 000 Ft
Kalkulált ár: 430 556 Є
665 236 Ft/m2
Eladó sorház, Monorierdő
Monorierdő
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 180 556 Є
902 778 Ft/m2
Megvételre kínálunk Monorierdőn egy újépítésű, HÓSZIVATTYÚS, KLÍMÁS, 72 nm-es, 4 szobás ikerházat.
Monorierdő
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 180 278 Є
901 389 Ft/m2
Eladó ház, Monorierdő
Monorierdő
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 900 000 Ft
Korábbi ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 833 Є41 900 000 Ft
643 548 Ft/m2
Eladó családi ház, Monorierdő, Vadász utca 36
Monorierdő, Vadász utca 36
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 900 000 Ft
Korábbi ár: 53 000 000 Ft
Kalkulált ár: 138 611 Є53 000 000 Ft
623 750 Ft/m2
Eladó ikerház, Monorierdő, Monorierdő
Monorierdő, Monorierdő
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 208 333 Є
1 000 000 Ft/m2
Monorierdőn eladó új építésű, A kategóriás energetikai besorolású lakás kertkapcsolattal!
Monorierdő, Középső utca
Kínálati ár: 42 000 000 Ft
Kalkulált ár: 116 667 Є
777 778 Ft/m2
Monorierdő, Középső utca
Kínálati ár: 46 000 000 Ft
Kalkulált ár: 127 778 Є
766 667 Ft/m2
Megvételre kínálunk Monorierdőn egy újépítésű, HÓSZIVATTYÚS, KLÍMÁS, teraszos, 72 nm-es, 4 szobás ikerházat.
Monorierdő
Kínálati ár: 61 800 000 Ft
Kalkulált ár: 171 667 Є
858 333 Ft/m2
Monorierdő, Középső utca
Kínálati ár: 42 000 000 Ft
Kalkulált ár: 116 667 Є
777 778 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Monorierdő, Középső utca
Kínálati ár: 46 000 000 Ft
Kalkulált ár: 127 778 Є
766 667 Ft/m2
Eladó családi ház, Monorierdő
Monorierdő
Kínálati ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 152 778 Є
1 100 000 Ft/m2
Kétszintes Családi ház
Monorierdő, Vadász utca
Kínálati ár: 49 000 000 Ft
Kalkulált ár: 136 111 Є
569 767 Ft/m2
Eladó családi ház, Monorierdő, Szabadság utca 88
Monorierdő, Szabadság utca 88
Kínálati ár: 91 000 000 Ft
Kalkulált ár: 252 778 Є
957 895 Ft/m2