Eladó panellakások Miskolc Avas városrészben
Találati lista: 30
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó panellakás, Miskolc, Avas, Szentgyörgy út
Miskolc, Avas, Szentgyörgy út, Avas
Kínálati ár: 25 400 000 Ft
Jelenlegi ár: 25 400 000 Ft
Korábbi ár: 25 950 000 Ft
Kalkulált ár: 70 556 Є25 950 000 Ft
461 818 Ft/m2
Panorámás 3 szobás 51m2-es lakás eladó a Középszer utcán!
Miskolc, Avas, Középszer utca, Avas
Kínálati ár: 27 499 000 Ft
Jelenlegi ár: 27 499 000 Ft
Korábbi ár: 29 990 000 Ft
Kalkulált ár: 76 386 Є29 990 000 Ft
539 196 Ft/m2
Költözhető állapotú 1+2 fél szobás panorámás lakás a Középszer utcán!
Miskolc, Avas, Középszer utca, Avas
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 83 056 Є
553 704 Ft/m2
3 szobás, panorámás, erkélyes 3. emeleti lakás az Avas III. ütemben
Miskolc, Avas, Mednyánszky László utca, Avas
Kínálati ár: 33 900 000 Ft
Kalkulált ár: 94 167 Є
616 364 Ft/m2
Miskolc, Középszer utca, 51 nm-es, 2 szobás lakás!
Miskolc, Avas, Avas
Kínálati ár: 28 500 000 Ft
Kalkulált ár: 79 167 Є
558 824 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc, Avas, Avas
Kínálati ár: 28 500 000 Ft
Kalkulált ár: 79 167 Є
558 824 Ft/m2
Eladó panellakás, Miskolc
Miskolc, Avas
Kínálati ár: 27 900 000 Ft
Kalkulált ár: 77 500 Є
547 059 Ft/m2
Eladó panellakás, Miskolc
Miskolc, Avas
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 99 722 Є
588 525 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc, Avas, Avas
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 31 900 000 Ft
Korábbi ár: 34 000 000 Ft
Kalkulált ár: 88 611 Є34 000 000 Ft
862 162 Ft/m2
Miskolcon felújított 37 m2-es lakás eladó
Miskolc, Avas, Avas
Kínálati ár: 25 900 000 Ft
Kalkulált ár: 71 944 Є
700 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc, Avas, Avas
Kínálati ár: 19 900 000 Ft
Kalkulált ár: 55 278 Є
710 714 Ft/m2
Miskolc, Kölcsey Ferenc utca, 37 nm-es panelprogramos lakás!
Miskolc, Avas, Avas
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 31 900 000 Ft
Korábbi ár: 34 000 000 Ft
Kalkulált ár: 88 611 Є34 000 000 Ft
862 162 Ft/m2
Miskolc, Avas, 35 nm-es felújított lakás!
Miskolc, Avas, Avas
Kínálati ár: 24 990 000 Ft
Kalkulált ár: 69 417 Є
714 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc, Avas, Avas
Kínálati ár: 24 990 000 Ft
Kalkulált ár: 69 417 Є
714 000 Ft/m2
Eladó panellakás, Miskolc, Szentgyörgy út
Miskolc, Szentgyörgy út , Avas
Kínálati ár: 27 900 000 Ft
Kalkulált ár: 77 500 Є
507 273 Ft/m2
Eladó 1+2 félszobás lakás - Miskolc, Középszer u
Miskolc, Avas, Középszer utca, Avas
Kínálati ár: 29 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 29 990 000 Ft
Korábbi ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 83 306 Є31 900 000 Ft
555 370 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Miskolc, Avas, 54 nm-es,1 + 2 félszobás lakás!
Miskolc, Avas, Avas
Kínálati ár: 29 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 29 990 000 Ft
Korábbi ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 83 306 Є31 900 000 Ft
555 370 Ft/m2
Eladó panellakás, Miskolc
Miskolc, Avas
Kínálati ár: 31 200 000 Ft
Kalkulált ár: 86 667 Є
511 475 Ft/m2
Eladó panelprogramos, 55 nm-es lakás, Miskolc-Avas
Miskolc, Avas, Avas
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 34 900 000 Ft
Korábbi ár: 36 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 944 Є36 900 000 Ft
634 545 Ft/m2
Eladó 1+1 szobás, 1.emeleti lakás - Miskolc, Középszer u.
Miskolc, Avas, Középszer utca, Avas
Kínálati ár: 24 500 000 Ft
Kalkulált ár: 68 056 Є
700 000 Ft/m2