Kiadó házrész Magyarország
Találati lista: 37
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
XIX. Kerület, Nádasdy utca közelében utca, 53 m²-es, házrész, 1 szobás
Budapest XIX. kerület, Nádasdy utca közelében utca
Kínálati ár: 220 000 Ft
Kalkulált ár: 611 Є
4 151 Ft/m2
Dunaharaszti, Petőfi telep, 38 m²-es, házrész, 2 szobás, új építésű állapotú
Dunaharaszti, Petőfi telep
Kínálati ár: 250 000 Ft
Jelenlegi ár: 250 000 Ft
Korábbi ár: 290 000 Ft
Kalkulált ár: 694 Є290 000 Ft
6 579 Ft/m2
Kiadó házrész, Budapest IV. kerület, Bajza József utca
Budapest IV. kerület, Bajza József utca
Kínálati ár: 190 000 Ft
Kalkulált ár: 528 Є
4 750 Ft/m2
Kiadó házrész, Debrecen, Óváros
Debrecen, Óváros
Kínálati ár: 180 000 Ft
Kalkulált ár: 500 Є
4 865 Ft/m2
Kiadó házrész, Mohács
Mohács
Kínálati ár: 180 000 Ft
Kalkulált ár: 500 Є
2 571 Ft/m2
Kiadó Házrész, Tata, 100nm, 400000 Ft
Tata
Kínálati ár: 400 000 Ft
Kalkulált ár: 1 111 Є
4 000 Ft/m2
Kiadó Ház, Dunaharaszti Ady Endre utca 280.000 Ft
Dunaharaszti, Ady Endre utca
Kínálati ár: 280 000 Ft
Kalkulált ár: 778 Є
3 457 Ft/m2
Kiadó Ház, Dunaharaszti Ady Endre utca 200.000 Ft
Dunaharaszti, Ady Endre utca
Kínálati ár: 200 000 Ft
Kalkulált ár: 556 Є
5 405 Ft/m2
Kiadó Ház, Dunaharaszti Ady Endre utca 280.000 Ft
Dunaharaszti, Ady Endre utca
Kínálati ár: 280 000 Ft
Kalkulált ár: 778 Є
3 457 Ft/m2
Kiadó Házrész, Tata, 50nm, 170000 Ft
Tata
Kínálati ár: 170 000 Ft
Kalkulált ár: 472 Є
3 400 Ft/m2
Studio flat for Rent in Bem tér
Debrecen, Péterfia, Péterfia
Kínálati ár: 220 000 Ft
Kalkulált ár: 611 Є
8 800 Ft/m2
Kiadó házrész, Budapest XVIII. kerület, József Attila utca
Budapest XVIII. kerület, József Attila utca
Kínálati ár: 210 000 Ft
Kalkulált ár: 583 Є
2 471 Ft/m2
Kiadó házrész, Budapest III. kerület
Budapest III. kerület, Remetehegy
Kínálati ár: 230 000 Ft
Jelenlegi ár: 230 000 Ft
Korábbi ár: 260 000 Ft
Kalkulált ár: 639 Є260 000 Ft
4 600 Ft/m2
Kiadó házrész, Érd
Érd
Kínálati ár: 115 000 Ft
Jelenlegi ár: 115 000 Ft
Korábbi ár: 110 000 Ft
Kalkulált ár: 319 Є110 000 Ft
10 455 Ft/m2
Kiadó házrész, Gyula
Gyula
Kínálati ár: 100 000 Ft
Jelenlegi ár: 100 000 Ft
Korábbi ár: 90 000 Ft
Kalkulált ár: 278 Є90 000 Ft
1 667 Ft/m2
Kiadó házrész, Gödöllő, Szabadság útja
Gödöllő, Szabadság útja
Kínálati ár: 350 000 Ft
Kalkulált ár: 972 Є
3 889 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Kiadó házrész, Budapest XII. kerület, Lidérc utca
Budapest XII. kerület, Lidérc utca
Kínálati ár: 350 000 Ft
Kalkulált ár: 972 Є
4 375 Ft/m2
Kiadó házrész, Budapest XII. kerület, Lidérc utca
Budapest XII. kerület, Lidérc utca
Kínálati ár: 290 000 Ft
Kalkulált ár: 806 Є
4 143 Ft/m2
Kiadó házrész, Budapest XVII. kerület, Lajosház utca
Budapest XVII. kerület, Lajosház utca
Kínálati ár: 260 000 Ft
Kalkulált ár: 722 Є
2 600 Ft/m2
Kiadó házrész, Budapest XXII. kerület, Gádor utca
Budapest XXII. kerület, Gádor utca
Kínálati ár: 450 000 Ft
Kalkulált ár: 1 250 Є
4 091 Ft/m2