Eladó ingatlanok Levelek
Találati lista: 19
LEVELEK KÖZPONTI RÉSZÉN CSALÁDI HÁZ ELADÓ
Levelek
Kínálati ár: 39 000 000 Ft
Kalkulált ár: 108 635 Є
453 488 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó családi ház, Levelek, Levelek
Levelek, Levelek
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 79 900 000 Ft
Korábbi ár: 84 000 000 Ft
Kalkulált ár: 222 563 Є84 000 000 Ft
887 778 Ft/m2
Eladó Ház, Levelek
Levelek
Kínálati ár: 35 500 000 Ft
Kalkulált ár: 98 886 Є
334 906 Ft/m2
Eladó Ház, Levelek
Levelek
Kínálati ár: 39 000 000 Ft
Kalkulált ár: 108 635 Є
423 913 Ft/m2
Eladó Ház, Levelek
Levelek, Kossuth Lajos utca
Kínálati ár: 15 500 000 Ft
Kalkulált ár: 43 175 Є
254 098 Ft/m2
Eladó Ház, Levelek
Levelek, Kert utca
Kínálati ár: 73 000 000 Ft
Kalkulált ár: 203 343 Є
331 818 Ft/m2
Eladó Ház, Levelek
Levelek, Ady Endre utca
Kínálati ár: 39 000 000 Ft
Kalkulált ár: 108 635 Є
423 913 Ft/m2
Eladó családi ház, Levelek
Levelek
Kínálati ár: 74 000 000 Ft
Kalkulált ár: 206 128 Є
389 474 Ft/m2
4683: Új építésű, családi ház Leveleken!
Levelek
Kínálati ár: 78 000 000 Ft
Kalkulált ár: 217 270 Є
795 918 Ft/m2
Eladó Ház, Levelek
Levelek
Kínálati ár: 66 000 000 Ft
Kalkulált ár: 183 844 Є
440 000 Ft/m2
Eladó Ház, Levelek
Levelek
Kínálati ár: 15 500 000 Ft
Kalkulált ár: 43 175 Є
254 098 Ft/m2
Eladó Ház, Levelek
Levelek, Fűzfa utca
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 97 214 Є
249 286 Ft/m2
Eladó Ház, Levelek
Levelek
Kínálati ár: 15 500 000 Ft
Kalkulált ár: 43 175 Є
254 098 Ft/m2
Eladó Ház, Levelek
Levelek
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 97 214 Є
249 286 Ft/m2
LEVELEKEN IPARI INGATLAN ELADÓ/KIADÓ-SOKOLDALÚ HASZNOSÍTÁSI LEHETŐSÉGGEL
Levelek
Kínálati ár: 50 000 000 Ft
Kalkulált ár: 139 276 Є
100 000 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
LEVELEKEN A LEVELEKI TÓ KÖZPONTI RÉSZÉNEK KÖZELÉBEN 800 NM-ES ZÁRT KERT ELADÓ
Levelek
Kínálati ár: 6 500 000 Ft
Kalkulált ár: 18 106 Є
8 125 Ft/m2
Eladó építési telek, Levelek
Levelek
Kínálati ár: 6 499 999 Ft
Kalkulált ár: 18 106 Є
7 738 Ft/m2
LEVELEKEN ÉPÍTÉSI TELEK ELADÓ.
Levelek
Kínálati ár: 4 900 000 Ft
Kalkulált ár: 13 649 Є
3 470 Ft/m2
Eladó Ház, Levelek 15.000.000 Ft
Levelek
Kínálati ár: 15 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 15 000 000 Ft
Korábbi ár: 13 000 000 Ft
Kalkulált ár: 41 783 Є13 000 000 Ft
230 769 Ft/m2