Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyeri lakótelepen, Békásmegyer
-
Kínálati ár: 1 000 000 Ft
Kalkulált ár: 2 778 Є -
89 m2
Alapterület
- Alapterület 89 m2
- Telekterület -
- Szobaszám -
- Web www.ingatlantajolo.hu/9337615
- Négyzetméter ár 11 236 Ft/m2
- Értékesítés típusa Kiadó / Kínál
- Kategória Kereskedelmi és ipari ingatlan
Az ingatlan leírása
Békásmegyeri lakótelepen meleg konyhás pub kiadóKorábban igazi lakótelepi kocsma-presszó volt lángosozóval. Hasonló tevékenységre van igény, de fagyizó-cukrászdának, kifőzdének és számos egyéb tevékenységre is kiváló.
A 89 nm-es üzlethelyiség jelenleg két részből áll: presszó vendégtér, vendégmosdókkal, raktárral, személyzeti mosdóval és a kiadóablakos konyhaterületből. Részben berendezett, konyhai elszívó kialakított. Kisebb terasza is van. Közepes állapotú.
Gáz van bent. Fűtés: hűtő-fűtő légkondi.
Forgalmas, jó rész, környezetében kereskedelmi egységek, Tesco, posta, trafik, gyógyszertár, orvosi rendelő, hentes stb.
Bérleti díj: 1 M Ft/hó. (áfa mentes)