Miskolc, Győri Kapu
-
Kínálati ár: 100 000 Ft
Kalkulált ár: 278 Є -
51 m2
Alapterület
-
2
Szobaszám
- Alapterület 51 m2
- Telekterület -
- Szobaszám 2
- Web www.ingatlantajolo.hu/9339796
- Négyzetméter ár 1 961 Ft/m2
- Értékesítés típusa Kiadó / Kínál
- Kategória Lakás
- Típus Téglalakás
- Emelet 2.
Az ingatlan leírása
Kiadó lakás Miskolc legkedveltebb városrészében!
Kiadóvá vált a Győri kapuban, egy 51 nm-es, 2 szobás lakás. Az ingatlan a Miklós utcán, egy 3 emeletes ház 2. emeletén helyezkedik el. K-i tájolású, részben felújított állapotú.
A lakás teljes egészében letisztult fehér színnel festett, tiszta rendezett. A karbantartott, jól záródó ablakok újraszigetelése megtörtént. Minden ablak redőnnyel felszerelt. A parketta állapota kiváló, felújítást nem igényel. A fürdőszoba és a WC egy kényelmesen tágas helyiségben található, 1 éve lett beszerelve egy gazdaságos, modern villanybojler és a fürdőkád is frissen felújítva várja bérlőjét. A melegről egy törölközőtartós villanyradiátor gondoskodik a fürdőszobában, a többi helyiségben gázkonvektor található. A biztonságos és megfelelő áramfogyasztás érdekében az elektromos hálózat is bővítésre került. A lakás rendkívül praktikus elosztású, tágas konyhával és spájzzal valamint külön nyíló szobákkal rendelkezik. Az ingatlanban a dohányzás nem megengedett, de kisállat hozható. Az ingatlan teljesen bútorozatlan és gépesítve sincs. Egy darab új tűzhely került beüzemelèsre.Havi bérleti díj 100 000 Ft plusz rezsi és két havi kaukció szükséges.
Helyiséglista:
1 előszoba
1 konyha
2 szoba
1 fürdő+ WC
1 spájz
1 pince (külön, zárható)
Kiváló lokáció! Kiváló infrastruktúra, Jó közlekedés.
Közel a belváros, rendezett lakókörnyezet, szívélyes lakók.
Fiatal párnak vagy egyetemistának ajánlom.
Majoros Ildikó
Etikus ingatlanos