Debrecen, Vezér utca , Vezér ltp.
-
Kínálati ár: 260 000 Ft
Kalkulált ár: 722 Є -
70 m2
Alapterület
-
2
Szobaszám
- Alapterület 70 m2
- Telekterület -
- Szobaszám 2
- Web www.ingatlantajolo.hu/9338490
- Négyzetméter ár 3 714 Ft/m2
- Értékesítés típusa Kiadó / Kínál
- Kategória Lakás
- Típus Téglalakás
- Emelet 2.
- Állapot Újszerű állapotú
- Fűtés Gáz (cirkó)
- CSOK igénybe vehető nincs megadva
- Kilátás nincs megadva
- Tájolás nincs megadva
- Ingatlan komfort Összkomfortos
- Parkolási lehetőség Utcán, közterületen
Az ingatlan leírása
Debrecenben, az Egyetem közelében, a közkedvelt Vezér utcai lakótelepen, a bolt, buszmegálló közelében, kiadó ez a 70 nm-es, 2. emeleti, gépesített, bútorozott lakás, egy-két személynek, vagy egy igényes párnak, vagy még egy plusz főnek, hosszú távra. Az izgalmas terű tetőtéri, tégla építésű lakás tartalmaz: előszoba, ülőgarnitúrás nappali, egy háló szoba kétszemélyes ággyal, fürdőszoba, itt szárítógép, étkező, pultos új konyha, itt mosógép, hűtő, sütő, főzőlap, elszívó, tányérok, evőeszközök, kamra, asztal székekkel, és egy pici háló szoba, vagy dolgozó szoba. Hangulatos az egész lakás, több led fény, spot lámpák világítják be. Kettő darab új hűt-fűt klíma, és egy saját szauna tartozik ide! A közös költség 8 ezer Ft., a bérleti díj 260 ezer Ft./ hó plusz a rezsi. Június egytől költözhető, két havi kaució szükséges. Előre egyeztetett időpontban megtekinthető akár hétvégén is. Tisztelettel: Nagy Ibolya E. V. ingatlanközvetítő