Budapest XIII. kerület, Taksony utca
-
Kínálati ár: 287 000 Ft
Kalkulált ár: 797 Є -
44 m2
Alapterület
-
2
Szobaszám
- Alapterület 44 m2
- Telekterület -
- Szobaszám 2
- Web www.ingatlantajolo.hu/9337922
- Négyzetméter ár 6 523 Ft/m2
- Értékesítés típusa Kiadó / Kínál
- Kategória Lakás
- Típus Téglalakás
- Emelet 5.
- Állapot Új építésű
- Fűtés Házközponti
- Szintek száma 7
Az ingatlan leírása
Kiadó modern, bútorozott lakás a Taksony utcában!Kiadó egy 44 nm-es + kb. 10,5 nm erkélyes, világos lakás egy 2019-ben épült modern társasház 5. emeletén, liftes épületben.
A lakás elosztása:
* nappali + 1 hálószoba
* déli fekvésű
* csendes, kis utcára néz
* klimatizált nappali
* teljesen bútorozott
A tágas erkély kellemes plusz életteret biztosít.
Bérleti díj: 800 EUR / hó + rezsi
A rezsi becsült összege kb. 50 000 Ft/hó, amely tartalmazza:
* vízdíj
* fűtés
* közös költség
* villany
Kisállat tartása nem megengedett.
Azonnal költözhető, igényes bérlő részére hosszú távra kiadó.