Budapest V. kerület, Petőfi Sándor utca
-
Kínálati ár: 547 000 Ft
Kalkulált ár: 1 515 Є -
81 m2
Alapterület
-
2
Szobaszám
- Alapterület 81 m2
- Telekterület -
- Szobaszám 2
- Web www.ingatlantajolo.hu/9282362
- Négyzetméter ár 6 753 Ft/m2
- Értékesítés típusa Kiadó / Kínál
- Kategória Lakás
- Típus Téglalakás
- Emelet 3.
- Állapot Felújított
- Fűtés Házközponti
- Szintek száma 4
Az ingatlan leírása
Teljes körűen felújított, 81nm-es, 3.emeleti luxuslakás kiadó a Petőfi Sándor utcában.Elegáns belvárosi miliő, Váci utca, Párisi udvar, Vörösmarty tér, Kecskeméti utca, Erzsébet-híd, Károlyi kert stb. rövid sétatávon beül.
A lakás 81 nm-es, amerikai konyhás nappali + háló + gardrób + dolgozósarok + fürdő, szeparált WC.
Teljesen bútorozott és gépesített (mosógép, szárítógép, mosogatógép, hűtő, sütő, klíma)
A bérleti díj bruttó, áfát tartalmaz!
Minimum egy éves szerződéssel, kéthavi kaució és első havi lakbér ellenében AZONNAL KÖLTÖZHETŐ.