Budapest V. kerület, Múzeum körút
-
Kínálati ár: 250 000 Ft
Kalkulált ár: 694 Є -
35 m2
Alapterület
-
1
Szobaszám
- Alapterület 35 m2
- Telekterület -
- Szobaszám 1
- Web www.ingatlantajolo.hu/9065505
- Négyzetméter ár 7 143 Ft/m2
- Értékesítés típusa Kiadó / Kínál
- Kategória Lakás
- Típus Téglalakás
- Állapot Új építésű
- Fűtés Fan coil
- Szintek száma 6
- CSOK igénybe vehető nem
- Kilátás Udvari
- Tájolás nincs megadva
- Ingatlan komfort Összkomfortos
- Parkolási lehetőség Utcán, közterületen
- Építőanyag Tégla
- Bútorozott nincs megadva
- Akadálymentesített nincs megadva
- Erkély, terasz nincs megadva
- Kert kapcsolat nincs megadva
- Klíma igen
- Szigetelt nem
- Havi rezsiköltség 6 000 Ft/hó
- Lakásbiztosítás nincs megadva
- Kábelszolgáltató nincs megadva
- Elektromos autó töltés nincs megadva
Energetikai besorolás:
Az ingatlan leírása
V. kerületben az Astorian egy 35 nm-es, 1 szobás, BÚTOROZOTT, GÉPESÍTETT, ÚJÉPÍTÉSŰ, CSENDES KISÁLLAT BARÁT lakás várja lakóját.Kiemelkedő lokációval közvetlenül az Astorian, a mindig nyüzsgő belvárosban.
Közelben; Kávézók, éttermek, vásárlási és szórakozási lehetőségek.
Tömegközlekedés: M2-es metró, 47,49-es villmos és számos busz járat.
Közös költség: 19 000,-Ft
REZSI: Fogyasztás alapján
Minimum 1 évre, 2 havi kaucióval és az első havi bérleti díjjal költözhető.