Lesencetomaj
-
Kínálati ár: 15 000 000 Ft
Kalkulált ár: 41 667 Є -
35 m2
Alapterület
-
1 661 m2
Telekterület
-
1
Szobaszám
- Alapterület 35 m2
- Telekterület 1 661 m2
- Szobaszám 1
- Web www.ingatlantajolo.hu/9338163
- Négyzetméter ár 9 031 Ft/m2
Energetikai besorolás:
Ez a hirdetés megfelelhet a FIX 3%-os programnak. Tudj meg többet a részletekről itt.
Az ingatlan leírása
A LIDO HOME INGATLAN KESZTHELYI irodájának kínálata, LESENCETOMAJI HEGYEN ZÁRTKERTI INGATLAN PINCÉVEL, FAHÁZZAL ELADÓ!Ez a hely egy kis csoda, rejtett menedék - csend, tér és lehetőség. Valódi nyugalom. A csend, ma már érték. Ez az ingatlan a Lesencetomaji hegy egyik eldugott zsákutcájában található, ahol nincs átmenő forgalom, nincs idegen mozgás, és csak egy szomszéd létezik. Ez a hely, a zavartalan pihenésről szól.
A LESENCETOMAJI ingatlan jellemzői:
-Telekterület: 1661 nm, két helyrajzi számon.
-20 nm-es borospince és 15 nm-es faház található az ingatlanon.
-Szőlővel és gyümölcsfákkal (alma, cseresznye ) van beültetve.
-Közművek: áram.
-Zsákutca végi elhelyezkedés → maximális nyugalom
-Bejegyzett út → építési lehetőség adott
-Két meglévő épület → két külön fejlesztési lehetőség
-Természetes környezet → saját privát világ
Amennyiben a LIDO HOME által kínált ingatlan, vagy bármely a kínálatunkban található egyéb ingatlan felkeltette érdeklődését, hívjon a megadott elérhetőségen.
Vásárolna, de nincs rá keret? Kollégám díjmentes, bank semleges hitel ügyintézéssel áll rendelkezésére.
LIDO HOME- Ingatlanok egy életen át!