Murakeresztúr
-
Kínálati ár: 148 000 000 Ft
Kalkulált ár: 412 256 Є -
350 m2
Alapterület
- Alapterület 350 m2
- Telekterület -
- Szobaszám -
- Web www.ingatlantajolo.hu/9103944
- Négyzetméter ár 422 857 Ft/m2
- Értékesítés típusa Eladó / Kínál
- Kategória Kereskedelmi és ipari ingatlan
- Típus Üzlet
- Emelet földszint
- Állapot Átlagos
- Fűtés Gáz (cirkó)
- Építés éve 1985
Az ingatlan leírása
Eladó Murakeresztúron egy jelenleg CBA-ként működő, 350 nm alapterületű kereskedelmi egység. Az eladótér 195 nm. Az épületben találhatók hűtőkamrák, raktárak, tárolók, öltözők, vizes blokkok és a tetőtérben egy iraodahelyiség. Az ingatlan összközműves, fűtését gázcirkó biztosítja. Nemrégiben történt a napelemes rendszer kiépítése.Az épület üresen, de akár gépesítve és teljes árukészlettel is megvásárolható, utóbbiak további megegyezés részét képezik.Amennyiben felkeltette az érdeklődését, kérem hívjon és tekintse meg.Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.