Budapest VII. kerület
-
Kínálati ár: 84 900 000 Ft
Kalkulált ár: 216 031 Є -
144 m2
Alapterület
-
4
Szobaszám
- Alapterület 144 m2
- Telekterület -
- Szobaszám 4
- Web www.ingatlantajolo.hu/9251290
- Négyzetméter ár 589 583 Ft/m2
- Értékesítés típusa Eladó / Kínál
- Kategória Kereskedelmi és ipari ingatlan
- Típus Üzlet
- Állapot Felújított
- Belső szintek nincs megadva
- CSOK igénybe vehető nem
- Kilátás nincs megadva
- Tájolás nincs megadva
- Parkolási lehetőség nincs megadva
- Építőanyag nincs megadva
- Klíma nem
- Havi rezsiköltség nincs megadva
- Elektromos autó töltés nincs megadva
- Akadálymentesített nincs megadva
Energetikai besorolás:
Ez a hirdetés megfelelhet a FIX 3%-os programnak. Tudj meg többet a részletekről itt.
Az ingatlan leírása
VII. kerületben, Dembinszky utca elején, közel a Rottenbiller utcához, 144m2-es alagsori kialakított, teljesen hangszigetelt próbaterem-komplexum eladó!Az ingatlan teljeskörű felújításon és korszerűsítésen esett át. Összesen 4 teljesen önálló terem került kialakításra. Mindegyik egymástól függetlenül tud működni. A termeken kívül kialakításra került még egy száraz raktár, egy fürdőszoba wc-vel és egy kisebb konyha rész is.
A belső terek felújítása során a falak és padlók modern burkolatot kaptak, a helyiségek akusztikai szigetelése és belső műszaki kialakítása figyelembe veszi a jelenlegi használat speciális igényeit. A hőszigetelés és vízszigetelés egyaránt megújult, így a helyiség komfortja jelentősen javult.
A fűtés-hűtés korszerű rendszerrel történik, amelyet nemrég telepítettek, biztosítva az állandó, szabályozható hőmérsékletet. A felújítás részeként új mosdó- és zuhanyzóhelyiség épült ki, a teakonyha kialakítása jelenleg folyamatban van. A melegvíz-ellátást villanybojler biztosítja.
Műszaki paraméterek:
11 rétegű gipszkarton fal (kőzetgyapot szigeteléssel és légréssel)
Dupla ajtó minden termen
teljesen új elektromos hálózat (minden terem önálló mérővel rendelkezik)
aljzat: homok+lépésálló hungarocell és estrich található a laminált padló alatt
5 db távoli elérésű térfigyelő kamera
teljes hangszigetelés
korszerű, új levegőcserélő rendszer
hűtő-fűtő klíma
internetkapcsolat és stabil térerő minden helyiségben
Jelenleg mindegyik helyiség hosszútávú bérleti szerződéssel bérbe van adva, így 790.000.- Ft bevételt generál minden hónapban. Ebből adódóan kiváló befektetési lehetőség. Nagyon kevés hasonló próbaterem maradt a belvároshoz közel, így soha nem fog gondot okozni a hasznosítása.
Havonta 100.000.- Ft az üzemeltetés teljes költsége (közösköltséggel és közművekkel, szolgáltatókkal együtt), így magas hozamot és gyors megtérülést tud biztosítani.