Tahitótfalu
Ez a hirdetés lehet, hogy már nem aktuális. A hirdetés nem aktív.
Hasonló ingatlanokat találtunk itt: Eladó üdülő, nyaraló Tahitótfalu
Hasonló ingatlanokat találtunk itt: Eladó üdülő, nyaraló Tahitótfalu
-
59 m2
Alapterület
-
537 m2
Telekterület
-
2
Szobaszám
- Alapterület 59 m2
- Telekterület 537 m2
- Szobaszám 2
- Web www.ingatlantajolo.hu/9103240
- Négyzetméter ár 845 763 Ft/m2
- Értékesítés típusa Eladó / Kínál
- Kategória Üdülő, hétvégi ház
- Típus Üdülő, nyaraló
- Építés éve 1980
- Belső szintek nincs megadva
- Tetőtér beépíthető nem
- CSOK igénybe vehető nem
- Kilátás nincs megadva
- Tájolás nincs megadva
- Ingatlan komfort nincs megadva
- Parkolási lehetőség nincs megadva
- Építőanyag nincs megadva
- Bútorozott nincs megadva
- Akadálymentesített nincs megadva
- Erkély, terasz nincs megadva
- Klíma nem
- Szigetelt nem
- Havi rezsiköltség nincs megadva
- Lakásbiztosítás nincs megadva
- Kábelszolgáltató nincs megadva
- Elektromos autó töltés nincs megadva
Energetikai besorolás:
A+++
A++
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
I
Az ingatlan leírása
Tahitótfalun, Tahi hegy felőli oldalán, csendes utcában eladó egy 537 m2-es összközműves telken fekvő, állandó lakhatásra alkalmas, 59 m2-es tégla építésű nyaraló!KÖRNYÉK:
Az ingatlan Tahiban helyezkedik el, a hegyen, nem túl magasan, csendes, családi házas utcában. A környék nyugalmas, és télen is jól megközelíthető. A központtól mindössze 10-12 perc séta távolságra található, ami nagyban megkönnyíti a mindennapi életet. A központban elérhető a Tesco, Rossmann, gyógyszertár, pékségek, kormányablak, és még számos bolt, illetve szolgáltatás. A közelben több buszmegálló is van.
TELEK:
Az ingatlan egy szép, parkosított, 537 m2-es, összközműves telken fekszik csendes, nyugodt környezetben. A telek körbe kerített, füvesített, és gyümölcsfák is vannak. Parkolás az udvaron lehetséges, zárt területen. További parkolásra pedig az utcában van ingyenes lehetőség.
ÉPÜLET:
A ház az 1980-as évek környékén épült beton alapra, B30-as téglából. A tető fafödémes cseréptető, mely jó állapotú, és kőzetgyapot szigetelést is kapott. A nyílászárók fából vannak, és mind az ajtók, mind az ablakok zsalugáterrel vannak ellátva.
Az épület kétszintes, 59 m2 hasznos alapterületű.
A földszinten található egy előtér, egy nappali étkezővel, egy konyha, egy fürdőszoba (zuhanyzóval és wc-vel). A nappaliból nyílik egy nagy, kb. 20 m2-es terasz. Az emeletre a nappaliból vezet fel a lépcső.
Az emeleten helyet kapott 1 nagy szoba, és egy wc. A szobához egy csodás kilátással rendelkező loggia tartozik.
Az épületben van egy tárolóhelyiség, illetve a terasz alatt egy kb. 2-3 m2-es száraz, zárható pince is.
MŰSZAKI ADATOK:
- fűtés és meleg víz: gáz cirkóval
- radiátoros hőleadás
Ajánlom ezt az ingatlant olyan egyedülállóknak, vagy pároknak, kis családnak, akik nyugalomra vágynak, szeretik a csendet, és madárcsicsergést, a természet közelségét, de nem akarnak lemondani a város közelségéről sem. Szentendre 10, Budapest kb. 20-25 perc távolságra van.