Pellérd
-
Kínálati ár: 11 700 000 Ft
Kalkulált ár: 31 880 Є -
36 m2
Alapterület
-
2
Szobaszám
- Alapterület 36 m2
- Telekterület -
- Szobaszám 2
- Web www.ingatlantajolo.hu/9326616
- Négyzetméter ár 325 000 Ft/m2
- Értékesítés típusa Eladó / Kínál
- Kategória Lakás
- Típus Téglalakás
- Állapot Átlagos
- Fűtés Egyéb fűtés
- CSOK igénybe vehető nem
- Kilátás nincs megadva
- Tájolás nincs megadva
- Ingatlan komfort nincs megadva
- Parkolási lehetőség nincs megadva
- Építőanyag nincs megadva
- Bútorozott nincs megadva
- Akadálymentesített nincs megadva
- Erkély, terasz nincs megadva
- Kert kapcsolat nincs megadva
- Klíma nem
- Szigetelt nem
- Havi rezsiköltség nincs megadva
- Lakásbiztosítás nincs megadva
- Kábelszolgáltató nincs megadva
- Elektromos autó töltés nincs megadva
Energetikai besorolás:
Ez a hirdetés megfelelhet a FIX 3%-os programnak. Tudj meg többet a részletekről itt.
Az ingatlan leírása
Pellérd közkedvelt zártkerti részén eladó egy kiemelkedően nagy, 2757 m²-es telek, amely nemcsak nyugalmat, hanem valódi jövőbeni értéket is kínál. A környék folyamatosan fejlődik, egyre többen választják már állandó, életvitelszerű lakhatásra is.A telek panorámával rendelkezik, gyönyörű kilátással, ami valódi feltöltődést ad a mindennapokban. A megközelítés kiváló: végig betonúton érhető el, a buszmegálló pedig mindössze kb. 200 méterre található. A 2757 m²-es méret ritkaságnak számít, ráadásul a telek osztható, így akár befektetésnek is ideális. Beépíthetősége 3%, ami kb. 83 m² alapterületű épület és nyitott terasz kialakítását teszi lehetővé. Zártkerti besorolású, a tulajdonosváltás a megszokott kifüggesztési eljárással történik.
A telken egy 36 m²-es, kő-tégla szerkezetű ház található, amely szerkezetileg jó állapotú. A tető és a homlokzat rendezett, az északi és déli oldalon szigetelt vakolat van, a födém pedig kőzetgyapottal szigetelt. Az épület alatt egy 27 m²-es száraz pince is helyet kapott, ami kiváló tárolási lehetőséget biztosít, a ház előtt pedig akár két autó számára is kényelmes parkolás adott. Korábban kályhával fűtötték az ingatlant, ennek helye megmaradt, így igény esetén könnyen visszaállítható.
A közművek közül a villany be van vezetve a telekre és a házba is. A telken egy 5 m³-es ciszterna található, amely felújítást igényel, de megfelelően hasznosítható.
A kert igazi értéke a 15 darab jól termő gyümölcsfa – körte, cseresznye, szilva, meggy, kajszi, dió és mogyoró –, amelyek ideálissá teszik az ingatlant saját gazdálkodásra, hobbikertnek vagy akár önellátásra.
Az ingatlan sokoldalúságának köszönhetően kiváló választás hétvégi háznak, hobbikertnek vagy gazdálkodásra, de akár életvitelszerű lakhatásra is alkalmas.
Hívjon bizalommal, tekintse meg személyesen, és tegyen ajánlatot!
Igény esetén ügyvédi közreműködés és hitelügyintézés is biztosított.