Debrecen, Sestakert, Sestakert
-
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 166 389 Є -
56 m2
Alapterület
-
2
Szobaszám
- Alapterület 56 m2
- Telekterület -
- Szobaszám 2
- Web www.ingatlantajolo.hu/9339346
- Négyzetméter ár 1 069 643 Ft/m2
- Értékesítés típusa Eladó / Kínál
- Kategória Lakás
- Típus Téglalakás
- Emelet 3.
- Állapot Átlagos
- Fűtés Gáz (konvektor)
- Építés éve 1974
Energetikai besorolás:
Ez a hirdetés megfelelhet a FIX 3%-os programnak. Tudj meg többet a részletekről itt.
Az ingatlan leírása
A Sestakertben 2 szobás lakás az Egyetem főépületétől sétatávolságra!Debrecenben, a Gyöngyösi utcában kínálok eladásra egy 56 nm-es, 3 emeleti ( nem zárószinti ), 2 szobás, étkezős, igény szerint felújítandó, de jelen állapotában is lakható lakást, 4 emeletes tégla építésű társasházban, zöld parkos környezetben. Az ingatlan kiváló lokációval rendelkezik. Az Egyetem főépülete valamint az Agrár egyetem is egyaránt mindössze 15 perc sétára található.
Főbb jellemzői:
- a lakás 2 tágas szoba, fürdőszoba, konyha, étkező, kamra, és előszoba helyiségekből áll
- a jelenlegi adottsága és válaszfalak lehetővé teszik, hogy a most jelenlegi étkezőből, a nagyobbik szobából elvéve egy kisebb nappalit alakíthasson kis a leendő tulajdonosa
- nyílászárói eredeti fa ablakok
- fűtése gázkonvektorokkal megoldott, ( az egyik szobában már kicserélésre került korábban a régi konvektor)
- a lakás kelet - nyugati tájolású és csendes parkra néző
- szélső lakás révén van egy északi fala, ami le lett szigetelve kívülről
- önálló zárható pincetároló tartozik hozzá
- a lakás per teher és igénymentes és akár azonnal birtokba vehető
- a társasház tiszta, rendezett, felújítási alappal rendelkezik
- parkolás:utcai,2 regisztrált autónak ingyenesen
Amennyiben felkeltette érdeklődését hívjon bizalommal, akár a hétvégén is!
BIZTOS HITELTANÁCSADÓI ÉS ÜGYVÉDI HÁTTÉRREL IS SEGÍTJÜK
ÜGYFELEINKET A VÁSÁRLÁS ÉS AZ ELADÁS TELJES FOLYAMATÁBAN.
Eladó ingatlanok Debrecenben, a legnagyobb számban a Duna House kínálatában!
Hitelre van szüksége? Vegye igénybe Credipass szolgáltatásunkat, szakmailag magasan képzett tanácsadónk segítségét!
Vásárlóink részére minden szolgáltatásunk ingyenes!