Debrecen, Nagyerdő, Nagyerdő
-
Kínálati ár: 46 990 000 Ft
Kalkulált ár: 119 567 Є -
42 m2
Alapterület
-
2
Szobaszám
- Alapterület 42 m2
- Telekterület -
- Szobaszám 2
- Web www.ingatlantajolo.hu/9285572
- Négyzetméter ár 1 118 810 Ft/m2
- Értékesítés típusa Eladó / Kínál
- Kategória Lakás
- Típus Téglalakás
- Fűtés Gáz (konvektor)
- Építés éve 1976
- CSOK igénybe vehető nem
- Kilátás nincs megadva
- Tájolás nincs megadva
- Ingatlan komfort nincs megadva
- Parkolási lehetőség nincs megadva
- Építőanyag nincs megadva
- Bútorozott nincs megadva
- Akadálymentesített nincs megadva
- Erkély, terasz nincs megadva
- Kert kapcsolat nincs megadva
- Klíma nem
- Szigetelt nem
- Havi rezsiköltség nincs megadva
- Lakásbiztosítás nincs megadva
- Kábelszolgáltató nincs megadva
- Elektromos autó töltés nincs megadva
Energetikai besorolás:
Ez a hirdetés megfelelhet a FIX 3%-os programnak. Tudj meg többet a részletekről itt.
Az ingatlan leírása
Debrecenben a Nagyerdő alján vár téged egy igazi gyöngyszem, amely tökéletes választás lehet egyetemisták számára, akik nemcsak otthont, hanem egy élhető, inspiráló környezetet keresnek.Ez a 42 nm-es, használt lakás ideális helyszín az egyetemi évek eltöltésére, hiszen nemcsak a tanulás, hanem a szórakozás és a kikapcsolódás is könnyedén elérhető közelségben van. A lakásban két tágas szoba található, melyek világosak és barátságosak, így ideálisak lehetnek a közös tanulásokhoz, vagy éppen ellenkezőleg, egy kis pihenéshez a hosszú tanulós napok után.
A lakás jellemzői:
- 42 m2-es, 2 szobás
- nyílászárók műanyagok, redőnnyel ellátva
- franciaerkély
- 4. emeleti parkra néző lakás
- DNY tájolású
- részben felújított
-közös költség 8.450 Ft
- üres azonnal költözhető
- tehermentes, 1/1 tulajdonossal
- lakás kulcsos, bármikor tekinthető, előre egyeztetett időpontban
- közlekedés kíváló: Buszjárat: 24, 24Y, 73, 73A Trolijárat: 3, 3A, 5, 5A
- COOP, zöldséges, mini Spar, kávézó, Gyógyszertár 5 perces sétára található
- a lakás parkra néző, panorámás kilátással, ahol a naplementét is látod
A fűtés gázkonvektorral megoldott, így a téli hónapokban is kellemes hőmérséklet vár rád. A környék különösen vonzó, hiszen a Nagyerdő közelsége nemcsak a természet közelségét biztosítja, hanem számos szórakozási lehetőséget is kínál. Az egyetem és a városközpont mindössze néhány percnyi távolságra található, így a mindennapi közlekedés rendkívül egyszerű.
A tömegközlekedési lehetőségek kiválóak, hiszen a közelben buszmegállók találhatók, amelyek segítségével könnyedén elérheted a város bármely pontját. Az autóval közlekedők számára pedig jól megközelíthető, és a parkolási lehetőségek is kedvezőek, egyenlőre ingyenes környéken.
A Nagyerdő alja nemcsak a nyugalom szigete, hanem egy biztonságos és csendes környék is, ahol a fiatalok barátságos közössége vár.
Ez a lakás nem csupán egy ingatlan, hanem egy életstílus lehetősége, ahol a tanulás és a szórakozás kéz a kézben jár. Ha kérdéseid lennének, vagy szeretnéd személyesen is megtekinteni ezt a remek lehetőséget, ne habozz, keress bizalommal!