Debrecen, Belváros, Belváros
-
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 180 780 Є -
64 m2
Alapterület
-
2
Szobaszám
- Alapterület 64 m2
- Telekterület -
- Szobaszám 2
- Web www.ingatlantajolo.hu/9335998
- Négyzetméter ár 1 014 063 Ft/m2
- Értékesítés típusa Eladó / Kínál
- Kategória Lakás
- Típus Téglalakás
- Fűtés Gáz (konvektor)
- Építés éve 1922
Energetikai besorolás:
Ez a hirdetés megfelelhet a FIX 3%-os programnak. Tudj meg többet a részletekről itt.
Az ingatlan leírása
Eladó Debrecenben a Belvárosban egy igényesen és teljesen felújított, világos, klimatizált 64 nm-es nagyságú kétszobás lakás, amely ideális választás azok számára, akik saját otthonra vagy befektetési lehetőségre vágynak. A lakás egy 1922. évben épült műemlék jellegű 6 lakásos tégla építésű társasház magasföldszintjén helyezkedik el.Az ingatlan főbb jellemzői:
- Fűtés klímával és gázkonvektorokkal megoldott-megbízható, gazdaságos működéssel,
- Nyílászárók: többrétegű műanyag nyílászárók, redőnnyel és minden második ablakon rovarhálóval felszerelve,
- Villamoshálózat: felújított, biztonságos, mai igényekhez igazítva,
- Pár éve cserélt vízvezetékrendszer,
-Tágas nappali és különnyíló méretes hálószoba,
- Modern, gépesített konyhabútor,
- Két hűtő-fűtő klíma: a maximális kényelem érdekében a meleg nyári napokra is felkészült az otthon,
- új, többpontos biztonsági bejárati ajtó.
--70 cm vastagságú külső fal,
- A lakáshoz tartozik egy zárható tárolóhelyiség a pincében ( 10 m²).
- Udvari beállási lehetőség, illetve a ház előtt az utcán díjmentes parkolás.
A lakásban található bútorok megegyezés tárgyát képezik!
Elhelyezkedés:
- Belváros, a Szent Anna utca mellett
- parkok, játszóterek, üzletek, mind a közelben
- orvosi rendelő, szolgáltató üzletek, patika pár perc sétára
- villamos 10 perc sétára, busz, troli, mind-mind a közelben
Társasház:
- rendezett, karban tartott társasház
- 3 szintes
- szintenként 2 lakás
Ez a belvárosi lakás nem csupán otthon, hanem egy befektetési lehetőség is, amely garantáltan értéket képvisel a jövőben.
Tökéletes lehetőség fiatalok kezdő lakásaként, de a bérbeadás is kiemelkedő hozamot biztosít.