Budapest XXI. kerület, Csepel Kertváros
-
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 64 900 000 Ft
Korábbi ár: 75 500 000 Ft
Kalkulált ár: 165 140 Є75 500 000 Ft
-
51 m2
Alapterület
-
2
Szobaszám
- Alapterület 51 m2
- Telekterület -
- Szobaszám 2
- Web www.ingatlantajolo.hu/9252631
- Négyzetméter ár 1 272 549 Ft/m2
- Értékesítés típusa Eladó / Kínál
- Kategória Lakás
- Típus Téglalakás
- Emelet 4.
- Állapot Felújított
- Fűtés Gáz (konvektor)
- Építés éve 1980
- CSOK igénybe vehető igen
- Kilátás Kertre néző
- Tájolás Nyugat
- Ingatlan komfort Összkomfortos
- Parkolási lehetőség Utcán, közterületen
- Építőanyag Tégla
- Bútorozott igen
- Akadálymentesített nem
- Erkély, terasz Erkély 5.00m2
- Kert kapcsolat nincs megadva
- Klíma igen
- Szigetelt nem
- Havi rezsiköltség nincs megadva
- Lakásbiztosítás nincs megadva
- Kábelszolgáltató nincs megadva
- Elektromos autó töltés nincs megadva
Energetikai besorolás:
Ez a hirdetés megfelelhet a FIX 3%-os programnak. Tudj meg többet a részletekről itt.
Az ingatlan leírása
Eladó igényesen felújított kétszobás téglalakás Csepelen, a központhoz közel, kertvárosi környezetben.
A 15 lakásos, négy emeletes társasház az 1980-as években épült. A bejárati kapu, a ház előtti parkoló kamerával és mozgásérzékelővel felszerelt, a lépcsőház felújított, tiszta és rendezett, a lakóközösség kulturált.
A lakás 51 m²-es elrendezése rendkívül praktikus, kialakítása igényes, fenntartási költsége alacsony. Egy nappali-étkező, egy hálószoba, egy konyha, egy kamra, egy előszoba, egy fürdőszoba és egy külön WC található. A nappalihoz egy 5 m²-es loggia kapcsolódik, melyről szép kilátás nyílik Csepel kertvárosi részére.
A lakás 2017-ben lett teljesen felújítva, új műanyag nyílászárók kerültek beépítésre, az elektromos vezetékek ki lettek cserélve, festés és burkolás is történt. Ide gyakorlatilag csak be kell költözni!
A modern, fiatalos kialakítás, a belső műanyag tolóajtók, a beépített szekrények, a klíma, az ablakos fürdőszoba és konyha gépekkel, mind-mind az odaköltözők életét teszik komfortosabbá, kényelmesebbé. A teljes berendezés a vételár részét képezik.
A lakás fűtése gázkonvektorokkal megoldott, a nappaliba jól illeszkedő esztétikus, hangulatos konvektor került elhelyezésre.
A közös költség 13 000 Ft.
A közelben busz és a H7-es HÉV megálló található, illetve iskola, óvoda, bölcsőde, piac és orvosi rendelő is pár perc sétával elérhető.
Az utca végében a Ráckevei Soroksári Duna ág (Kis-Duna) kínál kikapcsolódási, pihenési, felüdülési lehetőséget az odalátogatóknak.
Minden további kérdéssel kapcsolatban várom megtisztelő hívását a hét minden napján!