Budapest XII. kerület
-
Kínálati ár: 77 000 000 Ft
Kalkulált ár: 195 929 Є -
64 m2
Alapterület
-
2
Szobaszám
- Alapterület 64 m2
- Telekterület -
- Szobaszám 2
- Web www.ingatlantajolo.hu/9123919
- Négyzetméter ár 1 203 125 Ft/m2
- Értékesítés típusa Eladó / Kínál
- Kategória Lakás
- Típus Téglalakás
- Emelet 3.
- Állapot Felújítandó
- Építés éve 1920
- CSOK igénybe vehető nem
- Kilátás nincs megadva
- Tájolás nincs megadva
- Ingatlan komfort nincs megadva
- Parkolási lehetőség nincs megadva
- Építőanyag nincs megadva
- Bútorozott nincs megadva
- Akadálymentesített nincs megadva
- Erkély, terasz nincs megadva
- Kert kapcsolat nincs megadva
- Klíma nem
- Szigetelt nem
- Havi rezsiköltség nincs megadva
- Lakásbiztosítás nincs megadva
- Kábelszolgáltató nincs megadva
- Elektromos autó töltés nincs megadva
Energetikai besorolás:
Ez a hirdetés megfelelhet a FIX 3%-os programnak. Tudj meg többet a részletekről itt.
Az ingatlan leírása
Budapest, XII. kerület, Krisztinavárosban, Vérmező és Déli pályaudvar közelében ELADÓ egy 3. emeleti (LIFT NINCS), 2 szobás, lakható, de felújítandó állapotú, 64 nm-es, keleti fekvésű, napfényes lakás, panorámás kilátással a Budai várra.A szép kilátással rendelkező lakás, kettő különnyíló, tágas szobával rendelkezik, mely keleti fekvésének köszönhetőnek egész délelőtt napfényben fürdőzik. A szobák mérete 27,4 nm (5,6 m×4,9 m) illetve 20 nm (3,6 m×5,6 m).
Ingatlan fűtéséről gázkonvektor gondoskodik. A társasház közeli terveiben szerepel a lift építése, annak helyét már ki is jelölték.
A lakás környezetében, iskola, óvoda, bevásárlási lehetőségek, gyógyszertár, orvosi rendelő, zöld környezet és parkok (Vérmező) kényelmes távolságra találhatóak. Tömegközlekedése kiváló éjjel-nappal az M2 metró, MÁV vonatok, 17, 56, 59, 61 villamosok és számos autóbusznak köszönhetőnek.
Referencia szám: M306582
Az OTP Ingatlanpont, mint egyetlen közvetlen banki hátterű ingatlanközvetítő társaság teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához minősített fogyasztóbarát, piaci és kedvezményes hitel- és lízingkonstrukciókat kínálunk (lakásvásárlási hitel, CSOK plusz, szabad felhasználású hitel, babaváró hitel, céges hitelek, pályázatok). Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó egyéb ügyek intézéséhez.
Ha az új ingatlana megvásárlásához a jelenlegi ingatlanát el kell adnia, abban is szívesen