Budapest VIII. kerület, Baross utca
-
Kínálati ár: 97 500 000 Ft
Kalkulált ár: 248 092 Є -
56 m2
Alapterület
-
2
Szobaszám
- Alapterület 56 m2
- Telekterület -
- Szobaszám 2
- Web www.ingatlantajolo.hu/9282106
- Négyzetméter ár 1 741 071 Ft/m2
- Értékesítés típusa Eladó / Kínál
- Kategória Lakás
- Típus Téglalakás
- Emelet 1.
- Állapot Felújított
- Fűtés Gáz (cirkó)
- Szintek száma 4
- CSOK igénybe vehető nem
- Kilátás nincs megadva
- Tájolás nincs megadva
- Ingatlan komfort nincs megadva
- Parkolási lehetőség nincs megadva
- Építőanyag nincs megadva
- Bútorozott nincs megadva
- Akadálymentesített nincs megadva
- Erkély, terasz nincs megadva
- Kert kapcsolat nincs megadva
- Klíma nem
- Szigetelt nem
- Havi rezsiköltség nincs megadva
- Lakásbiztosítás nincs megadva
- Kábelszolgáltató nincs megadva
- Elektromos autó töltés nincs megadva
Energetikai besorolás:
Az ingatlan leírása
Eladó a KÁLVIN TÉR KÖZVETLEN KÖZELÉBEN, BAROSS UTCÁBAN egy FRISSEN FELÚJÍTOTT, FIATALOS lakás a Fővárosi Szabó Ervin könyvtár melletti BAUHAUS-HÁZBAN a Baross utcában–az egyetemek és a Belváros kapujában!Az ingatlan irányára: 97.500.000,- Ft
Kivételes lehetőség a budapesti belváros szívében! Eladó egy 56 nm-es, világos, kétszobás, frissen és ízlésesen felújított lakás rendkívül jó lokációban, a Kálvin tér szomszédságában, a Baross utcában, LIFTES társasház 1. emeletén, közvetlenül a TULAJDONOSTÓL, amely tökéletes választás fiatal pároknak, egyetemistáknak vagy befektetőknek!
Jelenlegi állapotában a lakás minden további felújítás, átalakítás nélkül AZONNAL KÖLTÖZHETŐ vagy KIADHATÓ!
A LAKÁSRÓL:
A lakás teljeskörű felújításon esett át – modern burkolatok, stílusos konyha és fürdő, új vagy felújított nyílászárók, minden részletében friss, lendületes hangulatot áraszt. A két szoba ideális elrendezésű: amerikai konyhás nappali és tágas hálószoba biztosítja a kényelmet és a funkcionális elosztást. A lakás azonnal költözhető, TEHERMENTES.
Az előszobában lévő hatalmas beépített szekrény rengeteg holmit elnyel, ami rendkívül praktikussá teszi a tárolást. A konyhába teljesen új konyhabútor került beépítésre, új indukciós tűzhellyel és páraelszívóval. Közvetlenül a konyhából nyílik egy kisméretű polcozott kamra, amiben a kombi cirkós gázkazán is helyet kapott, mely a fűtést és a melegvizet biztosítja. Az amerikai konyhás nappaliból nyílik a nagyméretű hálószoba, melyben méretéből adódóan elfér egy dolgozósarok, valamint további tárolóbútorok is, ezzel növelve a lakás tárolóhely-kapacitását.
A belső szobában az eredeti tölgyfa parketta a frissítő csiszolás után új, ellenálló, selyemfényű lakkozást kapott, míg a nappaliban és előszobában jó minőségű EGGER laminált padló került elhelyezésre.
Az ingatlan jó hő- és hangszigetelő külső nyílászárókkal rendelkezik (bejárati ajtó és ablakok), az utcára néző redőnyös szobaablakok 3-rétegű üvegezéssel rendelkeznek. Mindkét szoba DNY-i tájolású. A szobákon kívül az előszobában, ill. a fürdőszobában is található radiátor, ezen felül a nappaliban elhelyezett hűtő-fűtő klíma télen is és nyáron is kellemes hőmérsékletet biztosít. A lakás belmagassága 3,05 m.
A falakban réz elektromos és vízvezetékek futnak.
A villany-, víz- és gázfogyasztás is egyedi mérés alapján kerül elszámolásra. A közös költség havonta 23.000 Ft, mely tartalmazza a felújítási alapot is.
A beépített bútorok és lámpák a vételár részét képezik. A lakásban található egyéb bútorok és a dekoráció külön megállapodás szerint megvásárolhatóak.
A HÁZRÓL:
A lakás egy BAUHAUS STÍLUSBAN épült, jó állapotú, tiszta társasházban található, melyet rendezett pénzügyek, gondos karbantartás és csendes, kulturált lakóközösség jellemez. A tágas lépcsőház és a letisztult, modernista architektúra különleges atmoszférát biztosít – egyszerre elegáns és időtálló.
A KÖRNYÉKRŐL:
Lokáció, ami ritkaságszámba megy!
A lakás pár lépésre található a Kálvin tértől, Budapest egyik legjobban megközelíthető közlekedési csomópontjától (M3, M4 metró, villamosok, buszok). Sétatávolságra van az ELTE, a Corvinus Egyetem, a BME és a Semmelweis Egyetem, így ideális választás diákok számára is! A művelődésre vágyóknak a szomszédban található Szabó Ervin Könyvtár, valamint a néhány utcányira lévő Nemzeti Múzeum nyújt kikapcsolódási lehetőséget.
Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, hívjon bizalommal!