Budapest V. kerület, Lipótváros, Lipótváros
-
Kínálati ár: 124 900 000 Ft
Kalkulált ár: 346 944 Є -
56 m2
Alapterület
-
2
Szobaszám
- Alapterület 56 m2
- Telekterület -
- Szobaszám 2
- Web www.ingatlantajolo.hu/9338360
- Négyzetméter ár 2 230 357 Ft/m2
- Értékesítés típusa Eladó / Kínál
- Kategória Lakás
- Típus Téglalakás
- Fűtés Gáz (cirkó)
- Építés éve 1930
Az ingatlan leírása
5 perc séta a Parlamenttől– mégsem ettől különleges.Hanem attól, hogy belépve az Alkotmány utcai lakásba eltűnik a „klasszik belvárosi lakás”
érzés, és helyette egy 4,38 m belmagasságú, levegős tér fogad, ami sokkal tágasabbnak hat a
56 nm-nél.
A központja egy nagy, világos szoba konyhával és a 15 nm-es galériával, ami nem csak
látványelem, hanem ténylegesen használható extra szint (1,99 m belmagasság). Mellette egy
külön nyíló szoba, jól szeparált hálónak vagy dolgozónak.
A fürdőben beépített zuhanyzó és WC van, ezen felül pedig egy külön helyiségben második
WC is található – ritka, praktikus elrendezés.
A lakás délkeleti tájolású, nagyon világos, egész nap kap természetes fényt.
- 56 nm + 15 nm galéria
- 4,38 m belmagasság
- 1 nagy tér konyhával + galériával
- konyha mosógéppel + mosogatógéppel felszerelt
- 1 külön szoba
- fürdő: zuhany + WC
- 1 külön WC
- gázcirkó fűtés
- délkeleti, világos
- 19.000 Ft közös költség
Hosszasan sorolhatnám még az érveket, inkább hívjon és nézzük meg együtt!