Budapest IV. kerület, Újpest, Újpest
-
Kínálati ár: 66 900 000 Ft
Kalkulált ár: 185 319 Є -
43 m2
Alapterület
-
1 + 1 fél
Szobaszám
- Alapterület 43 m2
- Telekterület -
- Szobaszám 1 + 1 fél
- Web www.ingatlantajolo.hu/9343827
- Négyzetméter ár 1 555 814 Ft/m2
Az ingatlan leírása
Újpesten, a Berzeviczy Gergely Közgazdasági Technikum közelében, kiváló közlekedés mellett eladásra kínálunk egy 43 nm-es, 1+1 félszobás elosztású, jó állapotú, magasföldszinti téglalakást, amely akár saját részre, akár befektetés céljára is kiváló választás lehet.A 15 lakásos, zárt lépcsőházzal rendelkező társasház karbantartott, melyben már megtörtént a bejárati kapu és a postaládák cseréje.
Az ingatlan 1/1 tulajdonban van, per-, teher- és igénymentes, átadási ideje 0-90 nap.
Főbb jellemzők:
- 43 nm
- 1+1 félszoba
- magasföldszint
- téglaépítés
- jó állapot
- 1/1 tulajdon
- per-, teher- és igénymentes
- átadási idő: 0-90 nap
- közös költség: 13.500 Ft/hó
- kb. 4 nm-es saját tároló
- bútorozott és gépesített állapotban eladó
- opcionálisan megvásárolható önálló garázs
Műszaki tartalom:
- vízhálózat korszerűsítése megtörtént
- alumínium villanyhálózat
- 25 Amper, 3 fázis
- több ponton záródó biztonsági bejárati ajtó
- műanyag keretes, thermo üveges nyílászárók
- redőny és szúnyogháló
- laminált padló a szobákban
- járólap a többi helyiségben
- gázkonvektoros fűtés
- villanybojler biztosítja a melegvíz ellátást
A vételár részét képezi a képeken látható bútorzat és gépesítés, így az ingatlan akár rövid időn belül használatba vehető.
Az ingatlanhoz a társasház pincéjében kb. 4 nm-es saját tároló biztosított.
Igény esetén megvásárolható továbbá egy 22 nm-es, önálló helyrajzi számmal rendelkező garázs, melynek irányára 11.000.000 Ft.
Közlekedés és környék:
- 147-es, 30-as, 104-es, 196-os, 204-es busz
- Újpest-központ busszal kb. 5 perc
- M3-as metróállomás gyorsan elérhető
- a belváros autóval és tömegközlekedéssel egyaránt rövid idő alatt megközelíthető