Budapest IV. kerület, Újpest, Újpest
-
Kínálati ár: 56 900 000 Ft
Kalkulált ár: 158 056 Є -
39 m2
Alapterület
-
1
Szobaszám
- Alapterület 39 m2
- Telekterület -
- Szobaszám 1
- Web www.ingatlantajolo.hu/9338979
- Négyzetméter ár 1 458 974 Ft/m2
Energetikai besorolás:
Ez a hirdetés megfelelhet a FIX 3%-os programnak. Tudj meg többet a részletekről itt.
Az ingatlan leírása
ELADÓ ERKÉLYES TÉGLALAKÁS ÚJPESTEN, PARKOS KÖRNYEZETBEN!Újpesten, a Berzeviczy Gergely Közgazdasági Technikum közelében, parkos környezetben, eladásra kínálunk egy beköltözhető állapotú, 39 nm-es, 1 szobás kialakítású, II. emeleti, erkélyes téglalakást.
Az ingatlan 1/1-es tulajdonban van. Átadási ideje: 90-180 nap!
Közös költsége: 21.450.- Ft/hó + 10.000.- Ft/hó felújítási alap, amelyet a társasház villamoshálózatának korszerűsítésére fordítanak.
A lakás főbb jellemzői:
- több ponton záródó biztonsági bejárati ajtó
- redőnnyel és szúnyoghálóval felszerelt, műanyag keretes, thermo üveges nyílászárók
- laminált padló a szobában
- járólap a többi helyiségben
- gázkonvektoros fűtés
- erkély
- saját, zárható, kb. 4 nm-es tároló
A környék infrastruktúrája kiváló, pár percen belül elérhető:
Közlekedés:
- 147-es, 196-os, 204-es, 104-es, 30-as és 230-as buszjáratok
- Újpest-központ és az M3-as metróállomás busszal kb. 5 perc alatt elérhető
a belváros autóval és tömegközlekedéssel egyaránt gyorsan megközelíthető
A hirdetésben szereplő adatok tájékoztató jellegűek!
Egyes ingatlanjaink esetében csere és ingatlanbeszámítás is lehetséges. Továbbá ügyfeleink részére keresünk eladó ingatlant, tulajdonrészt vagy haszonélvezeti joggal terhelt ingatlant Budapesten és az agglomerációban.
Bankfüggetlen hiteltanácsadóink az ország összes pénzintézete közül gyorsan és gördülékenyen találják meg az Ön számára legmegfelelőbb konstrukciót, egyedi, személyre szabott kedvezményekkel.
A KÖZVETÍTÉS VEVŐINK RÉSZÉRE DÍJMENTES!