Budapest III. kerület, Szentendrei út
-
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 205 769 Є -
58 m2
Alapterület
-
2
Szobaszám
- Alapterület 58 m2
- Telekterület -
- Szobaszám 2
- Web www.ingatlantajolo.hu/9314172
- Négyzetméter ár 1 291 379 Ft/m2
- Értékesítés típusa Eladó / Kínál
- Kategória Lakás
- Típus Téglalakás
- Emelet 2.
- Állapot Átlagos
- Fűtés Gáz (konvektor)
- Építés éve 1955
- CSOK igénybe vehető nem
- Kilátás nincs megadva
- Tájolás nincs megadva
- Ingatlan komfort nincs megadva
- Parkolási lehetőség nincs megadva
- Építőanyag nincs megadva
- Bútorozott nincs megadva
- Akadálymentesített nincs megadva
- Erkély, terasz nincs megadva
- Kert kapcsolat nincs megadva
- Klíma nem
- Szigetelt nem
- Havi rezsiköltség nincs megadva
- Lakásbiztosítás nincs megadva
- Kábelszolgáltató nincs megadva
- Elektromos autó töltés nincs megadva
Energetikai besorolás:
Ez a hirdetés megfelelhet a FIX 3%-os programnak. Tudj meg többet a részletekről itt.
Az ingatlan leírása
Budapest III. kerületében, a Flórián tér közvetlen közelében kínálunk megvételre egy 58 m²-es, erkélyes, 2 szobás tégla lakást egy háromszintes, rendezett társasház 2. emeletén.Az 1955-ben épült épület szintenként mindössze négy lakással rendelkezik, lakóközössége összetartó, a társasház pénzügyileg rendezett. A második emeleti elhelyezkedésnek köszönhetően a lakás fenntartási költsége kedvező, a környező lakások hőszigetelő hatása miatt.
A lakás elrendezése klasszikus és jól kihasználható: két tágas, külön nyíló szoba (21 m² és 17 m²), egy konyha-étkező kamrával, fürdőszoba, valamint külön WC áll rendelkezésre. A konyhából egy kisebb, körülbelül 2 m²-es erkély nyílik, amely kellemes lehetőséget biztosít egy kis kikapcsolódásra.
Az ingatlan lakható állapotú, ugyanakkor korszerűsítést igényel, így új tulajdonosa saját igényei szerint alakíthatja ki. A szobák parkettásak, a többi helyiség járólappal burkolt. A nyílászárók eredeti fa ablakok. A fűtést gázkonvektorok biztosítják, a melegvíz-ellátás villanybojlerrel megoldott.
Elhelyezkedése kiváló: az épület előtt több buszjárat megállója található, így a közlekedés gyors és kényelmes. Néhány perc sétával elérhető a Flórián tér, ahol piac, üzletek, egészségügyi intézmények és szolgáltatások széles választéka áll rendelkezésre. A közelben parkok, zöldterületek és a Fő tér is megtalálható, amely számos szabadidős lehetőséget kínál.
Az ingatlan per-, teher- és igénymentes, így gyorsan birtokba vehető, akár banki hitel igénybevételével is megvásárolható.
Ez a lakás ideális választás lehet saját otthonnak vagy befektetésnek egyaránt, különösen azok számára, akik egy jó elhelyezkedésű, jól alakítható ingatlant keresnek.
Amennyiben az ingatlan felkeltette érdeklődését, kérem keressen bizalommal!
Figyelem! A hirdetésben szereplő egyes képek mesterséges intelligencia segítségével készültek, illusztrációs jelleggel.