Budapest XV. kerület, Drégelyvár utca
-
Kínálati ár: 67 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 67 900 000 Ft
Korábbi ár: 68 900 000 Ft
Kalkulált ár: 188 089 Є68 900 000 Ft
-
71 m2
Alapterület
-
3
Szobaszám
- Alapterület 71 m2
- Telekterület -
- Szobaszám 3
- Web www.ingatlantajolo.hu/9299436
- Négyzetméter ár 956 338 Ft/m2
- Értékesítés típusa Eladó / Kínál
- Kategória Lakás
- Típus Társasházi lakás
- Emelet 3.
- Állapot Felújítandó
- Fűtés Távfűtés
- Építés éve 1970
Energetikai besorolás:
Ez a hirdetés megfelelhet a FIX 3%-os programnak. Tudj meg többet a részletekről itt.
Az ingatlan leírása
TÁGAS, KIVÁLÓ ELOSZTÁSÚ 3 SZOBÁS LAKÁS ERKÉLLYEL ÉS GARDRÓBBAL ÚJPALOTÁN – FELÚJÍTÁSI ANYAGOKKAL ÉS BÚTOROKKAL AZ ÁRBAN!Eladó Budapest XV. kerületében, Újpalotán, a Drégelyvár utcában, egy rendezett, liftes panelház 3. emeletén található, nettó 71 nm-es + 3,5 nm loggiás, 3 szobás, külön konyhás lakás.
Az ingatlan egyik legnagyobb előnye a praktikus, jól alakítható elrendezés: a tágas nappali, a két külön nyíló szoba, a külön WC, az étkező és a gardrób ideális választássá teszik családok, párok vagy akár összeköltözők számára is.
Miért érdemes megnézni?
• világos, jó elosztású lakás
• 3 külön használható szoba
• loggia / erkély
• külön gardróbhelyiség
• külön konyha és étkező
• biztonsági bejárati ajtó
• műanyag, redőnyös nyílászárók
• rendezett, kulturált társasház
• kiváló közlekedés és infrastruktúra
A lakás külső nyílászáróit néhány éve korszerű, 2 rétegű üvegezésű műanyag ablakokra cserélték, redőnnyel felszerelve. A bejárati ajtó biztonsági ajtó. A fürdőszoba káddal felszerelt, a WC külön helyiségben található.
A lakás teljes körű felújítást igényel, ugyanakkor ez kiváló lehetőség arra, hogy új tulajdonosa saját elképzelései szerint alakítsa ki álmai otthonát.
EXTRA AJÁNLAT AZ ÁRBAN!
A vételár tartalmaz:
• 50 nm új laminált padlót
Környék és közlekedés
Újpalota infrastruktúrája kiváló: a közelben iskola, óvoda, orvosi rendelő, posta, boltok, piac és a Pólus Center is gyorsan elérhető. A belváros irányába több busz- és villamosjárat biztosít gyors közlekedést.
Az ingatlan:
• tehermentes
• 1 tulajdonosú