Budapest XIII. kerület, Hegedűs Gyula utca
-
Kínálati ár: 153 000 000 Ft
Kalkulált ár: 426 184 Є -
72 m2
Alapterület
-
3
Szobaszám
- Alapterület 72 m2
- Telekterület -
- Szobaszám 3
- Web www.ingatlantajolo.hu/9335951
- Négyzetméter ár 2 125 000 Ft/m2
- Értékesítés típusa Eladó / Kínál
- Kategória Lakás
- Típus Társasházi lakás
- Emelet 2.
- Állapot Újszerű állapotú
- Fűtés Házközponti
- Építés éve 2003
Az ingatlan leírása
XIII. kerület egyik legkedveltebb részén, Újlipótvárosban, a Hegedűs Gyula utcában, a 2003-ban épült Római Kert társasház 2. emeletén várja új tulajdonosát ez a kiváló elosztású, 72 nm-es, amerikai konyhás nappali + 2 hálószobás, gardróbszobás lakás.A lakás igazi különlegessége a 18 nm-es, utcára néző terasz, ahol a nyugati fekvésnek és a hatalmas nyílászáróknak köszönhetően egész délután árad a természetes fény. Világos, levegős terek, otthonos hangulat és praktikus kialakítás teszi igazán szerethetővé.
- Amerikai konyhás nappali
- 2 külön nyíló hálószoba
- Külön gardróbszoba
- Kádas fürdőszoba
- Külön mellékhelyiség kézmosóval
- Tágas, napfényes terasz
- Könnyen megközelíthető teremgarázs-beálló (kötelezően megvásárolandó: 15 M Ft)
A környék egyszerűen páratlan: pár perc sétára a Szent István park, a Duna-part és a Margitsziget, miközben a Westend, a Pozsonyi út hangulatos üzletei, kávézói és szolgáltatásai is karnyújtásnyira találhatók. Családosok számára is ideális választás, hiszen iskolák, óvodák, játszóterek is a közelben elérhetők.
Közlekedése kiváló: M3 metró, 4-6-os villamos, troli és számos buszjárat néhány perc sétával elérhető.
Ez az ingatlan nem csupán egy lakás — hanem egy élhető, szerethető otthon Újlipótváros egyik legjobb részén.
Ha szeretné személyesen is megtapasztalni a lakás hangulatát, hívjon bizalommal!