Budapest XIV. kerület, Alsórákos - Füredi utcai lakótelep
-
Kínálati ár: 62 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 62 900 000 Ft
Korábbi ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 176 190 Є64 900 000 Ft
-
49 m2
Alapterület
-
2
Szobaszám
- Alapterület 49 m2
- Telekterület -
- Szobaszám 2
- Web www.ingatlantajolo.hu/9307835
- Négyzetméter ár 1 283 673 Ft/m2
- Értékesítés típusa Eladó / Kínál
- Kategória Lakás
- Típus Panellakás
- Emelet földszint
- Állapot Átlagos
- Fűtés Távfűtés egyedi méréssel
- Építés éve 1980
Energetikai besorolás:
Ez a hirdetés megfelelhet a FIX 3%-os programnak. Tudj meg többet a részletekről itt.
Az ingatlan leírása
Világos, loggiás lakás a Füredi lakótelepen, akár azonnali hozammal!Budapest XIV. kerületében, a Füredi lakótelep kedvelt részén, az Ond vezér útja mentén kínálunk megvételre egy 49 nm-es, 2 szobás, loggiás panellakást.
Az ingatlan egy panelprogramon átesett, liftes társasház magasföldszintjén helyezkedik el. Nyugati tájolásának köszönhetően kifejezetten világos, a délutáni órákban napfényes, barátságos hangulatú otthon. A lakás jó állapotú, praktikus elrendezésű: minden helyiség külön nyílik, így kényelmesen élhető akár saját célra, akár bérbeadás esetén.
Külön kiemelendő, hogy a lakás jelenleg is megbízható bérlőkkel hasznosított, akik szívesen maradnának, így az ingatlan azonnali hozamot biztosíthat új tulajdonosának, ez befektetési szempontból különösen értékes lehetőség.
A belső kialakítás jól átgondolt: az L alakú előtérből nyílik a világos konyha, a külön fürdőszoba és WC, valamint a két tágas szoba. A kisebbik szobából közvetlen kijárás vezet a loggiára, amely ideális helyszín egy nyugodt esti pihenéshez.
A társasház rendezett, tiszta, lifttel és biztonságos, számkódos beléptetőrendszerrel ellátott. A környezet zöldövezeti, parkokkal, játszóterekkel és kellemes sétálóhelyekkel, ideális választás mind családoknak, mind nyugodt környezetet keresőknek.
A lokáció kiemelkedő: néhány percen belül elérhető az ÁRKÁD Budapest, a Sugár Üzletközpont, valamint az IKEA és számos üzlet, szolgáltatás. A közlekedés kiváló, az M2-es metró az Örs vezér tere megállónál gyorsan elérhető, emellett troli-, busz- és HÉV-kapcsolatok is rendelkezésre állnak.
Ez a lakás tökéletes választás lehet saját otthonnak vagy befektetésnek is, hiszen elhelyezkedése és adottságai hosszú távon is értékállóvá teszik.