Budapest IV. kerület, Újpest, Újpest
-
Kínálati ár: 62 500 000 Ft
Kalkulált ár: 173 611 Є -
56 m2
Alapterület
-
1 + 2 fél
Szobaszám
- Alapterület 56 m2
- Telekterület -
- Szobaszám 1 + 2 fél
- Web www.ingatlantajolo.hu/9338992
- Négyzetméter ár 1 116 071 Ft/m2
Energetikai besorolás:
Ez a hirdetés megfelelhet a FIX 3%-os programnak. Tudj meg többet a részletekről itt.
Az ingatlan leírása
🏡 ELADÓ 1+2 FÉLSZOBÁS LAKÁS ÚJPESTEN, A XIII. KERÜLET SZOMSZÉDSÁGÁBAN! 🌳Parkos, nyugodt környezetben, liftes társasházban kínálunk megvételre egy 56 nm-es, 1+2 félszobás, nyugati fekvésű panellakást, amely saját igények szerint alakítható! ☀️
Főbb jellemzők:
- 56 nm
- 1+2 félszoba
- nyugati fekvés
- világos, ablakos konyha
- fa parketta a szobákban
- fa nyílászárók
- 1/1 tulajdon
- per-, teher- és igénymentes
- költözés: 0–90 nap
A lakás korszerűsítést igényel, így új tulajdonosa teljesen saját ízlésére formálhatja. 🔨
A társasház elnyert pályázatának köszönhetően 2027-ig a fűtőtesteket egyedi hőmennyiségmérővel szerelik fel.
Kiváló közlekedés:
- Angyalföld vasútállomás
- 20E, 25, 30-as buszok
- 12-es és 14-es villamos
- Újpest-központ és az M3-as metró villamossal 2 megálló 🚋
A belváros autóval és tömegközlekedéssel is gyorsan elérhető.
A hirdetésben szereplő adatok tájékoztató jellegűek!
Egyes ingatlanjaink esetében csere és ingatlanbeszámítás is lehetséges. Továbbá ügyfeleink részére keresünk eladó ingatlant, tulajdonrészt, vagy haszonélvezeti joggal terhelt ingatlant Budapesten és az agglomerációban. A részletekről kérjük érdeklődjön telefonon.
Bankfüggetlen hiteltanácsadóink, az ország összes pénzintézete közül gyorsan és gördülékenyen találja meg az Önnek legmegfelelőbb konstrukciót, egyedi, személyre szabott kedvezményekkel.
A KÖZVETÍTÉS VEVŐINK RÉSZÉRE DÍJMENTES!