Debrecen, Bellegelő kert
-
Kínálati ár: 13 900 000 Ft
Kalkulált ár: 38 611 Є -
1 128 m2
Telekterület
- Alapterület 0 m2
- Telekterület 1 128 m2
- Szobaszám -
- Web www.ingatlantajolo.hu/9334091
- Négyzetméter ár 12 323 Ft/m2
Az ingatlan leírása
Debrecenben, a Balla Lakópark mögött, jól járható, széles, zúzott köves utcábaneladó egy művelési ágból kivont 1128 nm-es zártkerti telek.
A telken egy kb. 15 nm-es faház áll.
A telekre a villany, a vezetékes víz és gáz be van kötve, és fúrt kút is rendelkezésre áll.
A környék rendezett, lakott környék.
Beépíthetőség 3%
A környéken olyan fejlesztések vannak, aminek köszönhetően hosszú távon is kiváló befektetés!