Miskolc, Avar utca
-
Kínálati ár: 83 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 83 900 000 Ft
Korábbi ár: 89 000 000 Ft
Kalkulált ár: 213 486 Є89 000 000 Ft
-
200 m2
Alapterület
-
511 m2
Telekterület
-
4
Szobaszám
- Alapterület 200 m2
- Telekterület 511 m2
- Szobaszám 4
- Web www.ingatlantajolo.hu/9275545
- Négyzetméter ár 419 500 Ft/m2
- Értékesítés típusa Eladó / Kínál
- Kategória Ház- házrész
- Típus Ikerház
- Állapot Átlagos
- Építés éve 1986
- Belső szintek nincs megadva
- Tetőtér beépíthető nem
- CSOK igénybe vehető nem
- Kilátás nincs megadva
- Tájolás nincs megadva
- Ingatlan komfort nincs megadva
- Parkolási lehetőség nincs megadva
- Építőanyag nincs megadva
- Bútorozott nincs megadva
- Akadálymentesített nincs megadva
- Erkély, terasz nincs megadva
- Klíma nem
- Szigetelt nem
- Havi rezsiköltség nincs megadva
- Lakásbiztosítás nincs megadva
- Kábelszolgáltató nincs megadva
- Elektromos autó töltés nincs megadva
Energetikai besorolás:
Ez a hirdetés megfelelhet a FIX 3%-os programnak. Tudj meg többet a részletekről itt.
Az ingatlan leírása
Többgenerációs ikerház eladó Miskolc kedvelt kertvárosi részén – páratlan lehetőség a Győri kapubanMiskolc egyik legkeresettebb családi házas övezetében, a Győri kapu városrészben kínáljuk megvételre egy saját, 511 m²-es telken elhelyezkedő ikerház egyik felét. Az ingatlan három szinten több, mint 300 m² hasznos alapterületen biztosít kényelmes és jól elkülöníthető életteret.
Kialakításának köszönhetően ideális választás többgenerációs család számára, de kiválóan alkalmas vállalkozás és lakhatás együttes megvalósítására, illetve akár részbeni bérbeadásra is.
Az épület 1986-ban épült, majd 1998-ban teljes körű felújításon esett át, amely során megtörtént a szigetelés és a nyílászárók cseréje. 2024-ben új tetőszerkezet és korszerű szigetelés készült, a tetőtérben pedig modern, háromrétegű nyílászárók kerültek beépítésre.
A három, egymástól jól elkülöníthető lakószint önálló életteret biztosít. A középső szinten tágas nappali kandallóval és panorámás üvegfelületekkel teremt különleges hangulatot, míg a tetőtér jelenleg egy légtérben, befejezésre várva kínál lehetőséget arra, hogy az új tulajdonos saját igényei szerint alakítsa ki. A felső szintről és a tetőtérből lenyűgöző kilátás nyílik a Bükkre.
A fűtésről gázkazán, vegyes tüzelésű kazán és kandalló gondoskodik, a komfortérzetet új klímaberendezések, korszerű vízmelegítő és új gázkazánok növelik.
A körbekerített, parkosított kert saját használatú kertkapcsolatot biztosít, az utcafront széles, jól megközelíthető. A házhoz pince, tárolók és garázs is tartozik, így a praktikus kiszolgáló helyiségek is rendelkezésre állnak.
Ez az ingatlan ritka lehetőség Miskolc egyik kedvelt kertvárosi környezetében: stabil szerkezet, folyamatosan karbantartott műszaki tartalom, többfunkciós kialakítás és jelentős méretű élettér egy helyen.
Ideális választás nagycsaládosoknak, többgenerációs együttélésre tervezőknek, vagy olyan vállalkozóknak, akik otthonuk és munkájuk helyszínét egy ingatlanban szeretnék megvalósítani.