Tóalmás, Diófa dűlő
-
Kínálati ár: 6 000 000 Ft
Kalkulált ár: 16 620 Є -
2 400 m2
Telekterület
- Alapterület 0 m2
- Telekterület 2 400 m2
- Szobaszám -
- Web www.ingatlantajolo.hu/9339059
- Négyzetméter ár 2 500 Ft/m2
- Értékesítés típusa Eladó / Kínál
- Kategória Telek
- Típus Építési telek
- Kilátás nincs megadva
- Tájolás nincs megadva
- Víz nincs megadva
- Gáz nincs megadva
- Csatorna nincs megadva
- Villany nincs megadva
Az ingatlan leírása
Tóalmáson, a Diófa dűlőben egyben eladó két egymás melletti, kert művelési ágú telek.Az egyik 3131 helyrajzi számú, 1153 m2, 3,4 AK értékű és van rajta egy kb. 20 m2-es fa szerkezetű, beton alapra épült gazdasági épület, villany és egy ásott kút.
A másik 3132 helyrajzi számú, 1240 m2, 3,66 AK értékű üres telek.
Az utcafronti rész összesen kb. 12 m széles, a telek hossza kb.200 m.
Bekerítve csak részben van, a Diófa dűlői bejáratnál.
A telek hátsó tésze a Fő útra nyílik.
A termőföld vásárlása Magyarországon szigorú jogi szabályokhoz kötött, amelynek kulcsfontosságú eleme a 30 napos kötelező kifüggesztés (hirdetményi közzététel) a helyi önkormányzatnál és a kormányzati portálon. Ezalatt az elővásárlásra jogosultak (pl. földműves szomszéd) jelentkezhetnek a földre.
A föld átminősítését a nagykátai földhivatali főosztályon lehet kérni, a környéken már több lakóingatlan is épült.
Tóalmás folyamatosan fejlődő község, az Andrássy kastély, termál vizű családias hangulatú strand, kemping, horgásztó, iskola, óvoda, bölcsőde és minden egyéb ami a napi szükségletekhez kell megtalálható.
Közlekedése kiváló, menetrend szerint volán járatokkal Budapestre,illetve a 10 km-re lévő szomszéd községből vonattal Szolnok és Budapest irányába lehet eljutni, a vonatokhoz is menetrend szerinti volán járatok indulnak.
Tóalmás Pest megye északkeleti határán, Budapesttől 55 km-re fekszik. Megközelíthető autóval a főváros felől a 31-es főúton valamint az M3-as sztrádán Gödöllőnél letérve.
Ajánlom befektetési, gazdálkodási, hétvégi pihenési vagy átminősítés után építkezési célból.
További kérdéseivel keressen bizalommal.
Ha esetleg saját lakásának eladásában is tudnánk segíteni, kérem keressen bizalommal! Cégünk piacvezetőként már akár 2,5%-os közvetítői díjért is segít az értékesítésben!