Debrecen, Júliatelep
-
Kínálati ár: 12 500 000 Ft
Kalkulált ár: 31 807 Є -
898 m2
Telekterület
- Alapterület 0 m2
- Telekterület 898 m2
- Szobaszám -
- Web www.ingatlantajolo.hu/9279830
- Négyzetméter ár 13 920 Ft/m2
- Értékesítés típusa Eladó / Kínál
- Kategória Telek
- Típus Építési telek
- Kilátás nincs megadva
- Tájolás nincs megadva
- Víz nincs
- Gáz utcában
- Csatorna nincs
- Villany nincs
Az ingatlan leírása
Befektetés a Jövő Debrecenjében: Kiemelkedő Telek Meggyes Kertben
Ne hagyja ki az alkalmat, hogy Debrecen egyik legdinamikusabban fejlődő városrészében szerezzen ingatlant!
Önálló 54. számú városrendezési körzetnek minősített területe de jelenleg még külterületi
Ez a 899 m² telek a Meggyes kert új kialakítású komplexumában nem csupán ingatlan, hanem stratégiai befektetés a jövőbe.
Miért Érdemes Befektetni?
Stratégiai Elhelyezkedés és Értéknövekedés:
Debrecen keleti városrésze: Az Acsádi útról könnyen megközelíthető terület, amely a tervezett belső elkerülő út közelében fekszik, garantálva a kiváló mobilitást és a jövőbeni értéknövekedést.
Dinamikus Fejlődés: A telek több tervezett lakópark közelében van. A jelenlegi kedvező áron történő vásárlás révén a jövőbeli kertvárosi pihenőterületté váló, vonzó környezet árrobbanása előtti pillanatot ragadhatja meg.
Beépíthetőség Jövőbeni Projektekhez:
A terület az 54. számú városrendezési körzet részeként az LK-K22210 besorolás alá esik, ami kiváló paramétereket biztosít:
Beépíthetőség: 25% (Szabadon álló beépítési mód)
Legmagasabb építménymagasság: 4,5 m
Zöldterület mutató: 60%
Kialakítható legkisebb terület: 720m²
-Ideális alap egy tágas, modern, családi otthon, vagy egy bérbeadásra szánt ingatlanprojekt számára.
-Hosszú Távú Pénzügyi Biztonság:
Alapozza meg saját, vagy gyermekei jövőjét egy jól beépíthető, fejlődő környéken található ingatlannal, amely biztos értékállóságot és jelentős hozamlehetőséget kínál az idő múlásával.
Ragadja meg az alkalmat, amíg az ár még kedvező!
Keressen bizalommal megtekintéssel, vagy a befektetési potenciállal kapcsolatosan