Budapest XV. kerület
-
Kínálati ár: 299 900 000 Ft
Kalkulált ár: 833 056 Є -
3 291 m2
Telekterület
- Alapterület 0 m2
- Telekterület 3 291 m2
- Szobaszám -
- Web www.ingatlantajolo.hu/9337107
- Négyzetméter ár 91 127 Ft/m2
Az ingatlan leírása
CITYCARTELINTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
------------------------------------------------------------------------------
PÁRATLAN FEJLESZTÉSI LEHETŐSÉG BUDAPEST XV. KERÜLETÉBEN – BEFEKTETŐKNEK, VÁLLALKOZÓKNAK, BERUHÁZÓKNAK!
Eladó egy 3291 nm-es, sokrétűen hasznosítható építési telek a főváros egyik legdinamikusabban fejlődő övezetében, a Szilas-pataktól északkeletre, a Régi Fóti út és az M3-as autópálya bekötőszakasza között
Műszaki és jogi paraméterek:
Telek mérete: 3291 nm
Besorolás: Lke-1/AI/SZ-1 (XV. ker. KÉSZ – 17/2018. (VI.26.) rendelet szerint)
Beépíthetőség: 35 %
Megközelítés: aszfaltozott út, saroktelek – több irányból is elérhető
Közművek: telken belül, teljes közműhálózat a telekhatáron
Állapot: rendezett terep
Hasznosítási lehetőségek (főépítészi állásfoglalás szerint):
Kereskedelmi és szolgáltató létesítmények
Egészségügyi és szociális intézmények (pl. magánklinika)
Oktatási és hitéleti célú épületek, óvoda, bölcsöde
Szállás jellegű egységek (pl. apartmanházak, szálloda)
Irodaház, igazgatási célú épületek
Sport- és szórakoztató központok
Kulturális és közösségi terek
Mélygarázs, vendéglátó egységek
Bevásárlóközpont, bemutató csarnok, raktár
Extra előnyök:
A környéken új közvilágítás, úthálózat-fejlesztés, tömegközlekedési kapcsolatok bővítése zajlik
Szomszédban orvosi épület van , másik oldalán lakópark.
Egyedüli szolgáltatást nyújtó beruházás megvalósítása is lehetséges – versenymentes piacralépés
IRÁNYÁR: 299.900.000 Ft
Ne hagyja ki ezt az egyedülálló lehetőséget a főváros egyik legígéretesebb lokációjában!
Hívjon bizalommal akár hétvégén is – kezdje el most a jövő építését!