Adony, Mandula hegy
-
Kínálati ár: 8 000 000 Ft
Kalkulált ár: 22 535 Є -
3 439 m2
Telekterület
- Alapterület 0 m2
- Telekterület 3 439 m2
- Szobaszám -
- Web www.ingatlantajolo.hu/9332615
- Négyzetméter ár 2 326 Ft/m2
Az ingatlan leírása
Adonynál a Mandula hegyen zártkerti övezetben, 2 helyrajzi számon szereplő panorámás telek, Jó állapotú 2 szintes nettó 39 nm hasznos alapterületű faházzal eladó!A telek csak egyben eladó ami 3439 nm összesen.
Művelési ág alól kivett, zártkerti besorolású, gazdasági épületként feltüntetve.
A telek rendezett, körbekerített enyhén lejtős terület, közművek közül villany (16 A) került bevezetésre, beépíthetősége 3%-os.
A 2 szintes faház beton alapra épült. Elrendezése: földszinten előszoba (nappali), 2 fél szoba. A felső szinten egy nagy szoba erkéllyel. Betonfödémes pince található a faház alatt kb 12 m2-es.
Fúrt kút 45m mélyen szivattyúval ellátva.
A telken 10 m2-es fa szerkezetű tároló és egy külön kerti WC helység kapott helyet és bőven termő többféle gyümölcsfával teli.
Az ingatlan szomszédságában több állandó lakos is él.
Itt igazán el lehet vonulni a város zajától, hétvégi kikapcsolódásra.
Az M6-os autópálya felhajtójától 3 km távolságra a Perkátai útról murvás úton megközelíthető.
Adony városa 4 km távolságra