Szabadbattyán
-
Kínálati ár: 4 000 000 Ft
Kalkulált ár: 11 268 Є -
1 080 m2
Telekterület
- Alapterület 0 m2
- Telekterület 1 080 m2
- Szobaszám -
- Web www.ingatlantajolo.hu/9333434
- Négyzetméter ár 3 704 Ft/m2
Az ingatlan leírása
Szabadbattyánban-Lajostelepen zártkerti telek eladó.
Eladásra kínálunk egy 1080 nm-es könnyen megközelíthető zártkerti telket.
Az ingatlanon közmű nincs, villany a telekhatáron.
A telek rendezett, szőlővel, termő gyümölcsfákkal telepített.
Tel.: