Zalaistvánd
-
Kínálati ár: 105 000 000 Ft
Kalkulált ár: 267 176 Є -
179 m2
Alapterület
-
1 591 m2
Telekterület
-
5
Szobaszám
- Alapterület 179 m2
- Telekterület 1 591 m2
- Szobaszám 5
- Web www.ingatlantajolo.hu/9153533
- Négyzetméter ár 586 592 Ft/m2
- Értékesítés típusa Eladó / Kínál
- Kategória Ház- házrész
- Típus Családi ház
- Állapot Átlagos
- Fűtés Központi fűtés
- Belső szintek nincs megadva
- Tetőtér beépíthető nincs megadva
- CSOK igénybe vehető nincs megadva
- Kilátás nincs megadva
- Tájolás nincs megadva
- Ingatlan komfort nincs megadva
- Parkolási lehetőség nincs megadva
- Építőanyag nincs megadva
- Bútorozott nincs megadva
- Akadálymentesített nincs megadva
- Erkély, terasz nincs megadva
- Klíma nincs megadva
- Szigetelt nincs megadva
- Havi rezsiköltség nincs megadva
- Lakásbiztosítás nincs megadva
- Kábelszolgáltató nincs megadva
- Elektromos autó töltés nincs megadva
Energetikai besorolás:
Ez a hirdetés megfelelhet a FIX 3%-os programnak. Tudj meg többet a részletekről itt.
Az ingatlan leírása
A zalai dombság között megbúvó kedves településtől mindössze 25 km-re található Hévíz, 35 km-re Keszthely, 15 km-re Zalaegerszeg és 24 km-re Kehidakustány. A falu lakossága kedves, barátságos.Ebben a szép környezetben kínálunk megvételre egy bejáratott vendégkörrel rendelkező összesen 179 nm-es panziót teljes bútorzattal együtt.
Az épület a település csendes, mégis központi részén helyezkedik el.
Falazata tégla, fedése cserép. A tetőszerkezet felújítása megtörtént( új cserepeket és léceket kapott)
A panzió jelenleg 2 apartmanra van tagolva, de még számtalan lehetőség rejlik benne, hiszen rendkívüli elosztása, szobáinak mérete lehetővé teszi a több lakóegység kialakítását is.
Az ingatlan összközműves, fűtéséről gázkazán gondoskodik, melegvízellátását pedig 2 külön gázbojler biztosítja.
Az autentikus hangulatú épület utcafronti nagyobb része 106 nm, melyben egy előszoba, 3 nagyméretű szoba, 2 fürdőszoba/wc , egy nagyméretű étkező és egy konyha került kialakításra.
A kisebb része 73 nm, itt 2 nagy szoba, 2 fürdőszoba/wc és egy konyha/étkező kapott helyet.
A 880 nm-es telek minden oldalról kerítve van. A dombokra panorámás porta parkosított, több gyümölcsfa , tárolók , szaletlik, garázs , pince, 2 gyűrűskút is helyet kapott rajta.
Irányára: 105 000 000 Ft ( Hitelre alkalmas)
Az ingatlan lakóházzá való átminősítésének sincs akadálya.
Érdeklődését megadott elérhetőségeim egyikén várom a hét bármely napján. Az ingatlant rugalmasan tudom mutatni. Tel.: vagy
Amennyiben az ingatlan megvásárlásához hitelre van szüksége, ingyenes hitel tanácsadással és teljes körű ügyintézéssel állunk rendelkezésére. Közreműködésünknek köszönhetően kedvezményesebb hitelre tehet szert, mintha önállóan a bankban intézné ügyeit, továbbá az ingatlan megvásárlásával kapcsolatos teljes körű ügyintézést is biztosítunk.
Jelzáloghitel, babaváró hitel, CSOK, személyi kölcsön igényét vásárlástól függetlenül díjtalanul elintézzük Önnek.