Szajla
-
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 165 394 Є -
100 m2
Alapterület
-
963 m2
Telekterület
- Alapterület 100 m2
- Telekterület 963 m2
- Szobaszám -
- Web www.ingatlantajolo.hu/9023039
- Négyzetméter ár 650 000 Ft/m2
- Értékesítés típusa Eladó / Kínál
- Kategória Ház- házrész
- Típus Családi ház
- Állapot Felújított
- Belső szintek nincs megadva
- Tetőtér beépíthető nincs megadva
- CSOK igénybe vehető nincs megadva
- Kilátás nincs megadva
- Tájolás nincs megadva
- Ingatlan komfort nincs megadva
- Parkolási lehetőség nincs megadva
- Építőanyag nincs megadva
- Bútorozott nincs megadva
- Akadálymentesített nincs megadva
- Erkély, terasz nincs megadva
- Klíma nincs megadva
- Szigetelt nincs megadva
- Havi rezsiköltség nincs megadva
- Lakásbiztosítás nincs megadva
- Kábelszolgáltató nincs megadva
- Elektromos autó töltés nincs megadva
Energetikai besorolás:
Ez a hirdetés megfelelhet a FIX 3%-os programnak. Tudj meg többet a részletekről itt.
Az ingatlan leírása
Eladó Szajlán egy felújított 100nm-es családiház, mely egy 963nm-es telken található.Az ingatlanban található 3 szoba, 2 fürdőszoba-wc , konyha /étkező.
A ház siroki kőből épült, a nyílászárók (7 éve lettek cserélve) fából vannak. A fűtés cserépkályháról és villanykályháról van megoldva.
Az utóbbi időben a tető cseréje megtörtént, kamera rendszer és riasztó került beépítésre, valamint az elektromos hálózat is cserélve lett.
Az udvaron található a házon kívül egy garázs, valamint egy tároló is.
Az ingatlant egyben szeretné a tulajdonos eladni másik 4 családiházzal együtt, valamint egy 3338nm-és telekkel .
A fentebb említett 4 családiház többnyire felújítandóak.
Az egyik ingatlan vályogból épült 80nm-es ház, melyben közművek közül a villany ami megtalálható. Fürdőszoba helye ki van alakítva.
Másik ház: 80nm alapterületű, gázkonvektor/cserépkályha fűtéssel ellátott tégla építésű ház. Közművek: villany, víz és gáz megtalálhatóak. Átlagos (Költözhető) állapotú.
Harmadik ház vályogból épült, a közművek ki vannak kötve. Tetőtér beépíthető, fa új nyílászárók megtalálhatóak rajta.
Negyedik egy vályogból épült parasztház, mely 80nm. Víz nincs bevezetve az ingatlanba, a ház alatt pince található.
Az ingatlanok egyben eladók, külön nem.
Pár perc alatt elérhető egészségügyi és oktatási intézmények, valamint üzletek egyaránt.
Gyémánt Ingatlan iroda teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitel lehetőséget kínálunk. Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézéséhez.
Érdeklődés és megtekintés céljából történő időpont egyeztetés érdekében kérem keressen a megadott telefonszámon!
Hétfőtől Péntekig 9- 17 óráig.
Eladó ingatlanokat keresünk hazai, illetve külföldi ügyfeleink számára!