Szabadegyháza, Központ
-
Kínálati ár: 39 990 000 Ft
Kalkulált ár: 111 083 Є -
100 m2
Alapterület
-
5 574 m2
Telekterület
-
2 + 2 fél
Szobaszám
- Alapterület 100 m2
- Telekterület 5 574 m2
- Szobaszám 2 + 2 fél
- Web www.ingatlantajolo.hu/9338186
- Négyzetméter ár 399 900 Ft/m2
- Értékesítés típusa Eladó / Kínál
- Kategória Ház- házrész
- Típus Családi ház
- Állapot Átlagos
- Fűtés Gáz (cirkó)
- Szintek száma 2
- Építés éve 1980
- Belső szintek 2
Energetikai besorolás:
Ez a hirdetés megfelelhet a FIX 3%-os programnak. Tudj meg többet a részletekről itt.
Az ingatlan leírása
Fejér vármegye, Szabadegyháza, központi részén cseréppel fedett 100 nm-es vegyes és tégla építésű családi ház ELADÓ! A ház falusi CSOK 3 gyermekre igénybe vehető! A ház tégla építésű, fafödémes, részben szigetelt. A ház első része régi épület, a hozzáépített rész végig tégla. A házhoz garázs, melléképület kapcsolódik, és nagy gazdálkodásra alkalmas kert. A telek 5574 négyzetméter. A ház részei, 4 szoba, étkező, konyha, fürdő és wc, kamra, közlekedő, kazánház, 2 db erkély.A ház fűtését gázkazán biztosítja. A házban vannak felújítandó részek, de hitelképes és gyorsan birtokbavehető!
Jöjjön el és tekintse meg! Amennyiben felkeltette érdeklődését, várom hívását!
Az OTP Ingatlanpont teljeskörű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitel- és pénzügyi konstrukciókat kínálunk.
Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést és a kapcsolódó ügyek intézéséhez segítséget nyújtunk.