Siklósbodony, Siklósbodony
-
Kínálati ár: 11 990 000 Ft
Kalkulált ár: 33 398 Є -
190 m2
Alapterület
-
527 m2
Telekterület
-
5
Szobaszám
- Alapterület 190 m2
- Telekterület 527 m2
- Szobaszám 5
- Web www.ingatlantajolo.hu/8861621
- Négyzetméter ár 63 105 Ft/m2
- Értékesítés típusa Eladó / Kínál
- Kategória Ház- házrész
- Típus Családi ház
- Építés éve 1993
Energetikai besorolás:
Ez a hirdetés megfelelhet a FIX 3%-os programnak. Tudj meg többet a részletekről itt.
Az ingatlan leírása
Falusi csok-ra alkalmas 2 szintes ház Siklósbodonyban!Regisztrációs szám: H489198
Siklósbodony Pécstől 25km-re fekvő, barátságos kis falu, a csend és a béke szigete ebben a rohanó világban.
Itt kínálok eladásra egy 520nm telken lévő 190nm alapterületű, kétszintes családi házat.
Jelenleg a valaha élelmiszer és italboltként funkcionáló alsó szintet, valamint az emeleti lakrészt is lakóingatlanként használják.
Teljes felújításra szorul az ingatlan, kell költeni rá, jövőbeni tulajdonosának a fantáziája itt igazán szárnyalhat!
Az alaprajzon is jól látszik, hogy elosztását tekintve sok lehetőség kínálkozik akár egy többgyermekes család, akár két generáció számára is.
A ház fűtése jelenleg kályhával történik, de rendelkezésre áll egy cserépkályha is.
Érdemes kihasználni a jelenleg érvényben lévő támogatásokat, mert a mai építőanyag árak mellett esélytelen lenne ennyi pénzből
egy ekkora házat felépíteni.
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal
a hirdetés frissítésre kerül.
Amennyiben hirdetésem felkeltette figyelmét, esetleg szeretne bővebb információt kapni az ingatlanról, vagy meg szeretné tekinteni,
kérem hívjon! Egyeztessünk egy időpontot, kiránduljunk egyet - együtt!!
Teljes körű pénzügyi megoldások ügyintézése díjmentesen:
* Bankfüggetlen hitelcenterünk díjmentesen versenyezteti minden bank és hitelintézet ajánlatát.
* Önnek nincs más dolga, mint beszélgetni munkatársunkkal, majd a megversenyeztetett
ajánlatokból kiválasztani a hosszútávon is legmegfelelőbb konstrukciót.
* Szakértőnk több mint 20 éves szakmai tapasztalattal és egyedi igényekre szabott,
fogyasztóbarát lakáshitelekkel, babaváró hitellel, teljes körű CSOK ügyintézéssel várja Önt
egy előre egyeztetett időpontban.