Pusztamérges
-
Kínálati ár: 30 499 999 Ft
Kalkulált ár: 84 488 Є -
104 m2
Alapterület
-
1 296 m2
Telekterület
-
2 + 1 fél
Szobaszám
- Alapterület 104 m2
- Telekterület 1 296 m2
- Szobaszám 2 + 1 fél
- Web www.ingatlantajolo.hu/9343139
- Négyzetméter ár 293 269 Ft/m2
- Értékesítés típusa Eladó / Kínál
- Kategória Ház- házrész
- Típus Családi ház
- Fűtés Központi fűtés
- Építés éve 1975
Energetikai besorolás:
Ez a hirdetés megfelelhet a FIX 3%-os programnak. Tudj meg többet a részletekről itt.
Az ingatlan leírása
H&P azonosító: #23981Király László referens, tel.:
Amennyiben kollégánk elfoglalt, kérjen visszahívást SMS-ben a es telefonszámon!
Tégla ház Pusztamérgesen !
A ház főbb jellemzői:
▶ Ingatlan: 104nm
▶ Telek: 1296nm
▶ Elosztása: előszoba, étkező, konyha, 3 db szoba, fürdő,wc, háztartási helység, tárolók
▶ Központi fűtés,radiátorok
▶ Műanyag hőszigetelt nyílászárók
▶ Falazat: Tégla
▶ Kert: Rendezett kert, melléképületek
▶ Tető: jó,cserép
Amennyiben felkeltettem érdeklődését, hívjon bizalommal!
Home & People azonosító: #23981
Irányár: 30.499.000,- Ft
Király László referens, tel.:
Cégünk az ügyfeleink részére ingyenesen vállalja, a megegyezés sikeres lebonyolítását, jogi tanácsadást, illetve teljeskörű CSOK és hitelügyintézést!
Kérje ingyenes tájékoztatásunkat!
A kínálatában található összes ingatlannal kapcsolatban felvilágosítást tudunk nyújtani, a Home and People Ingatlanügynökség szegedi irodájában a Bécsi krt. 18. szám alatt.
Szolgáltatásaink vevőink részére díjmentesek.