Nyírbátor, Kossuth Lajos utca
-
Kínálati ár: 71 500 000 Ft
Kalkulált ár: 196 429 Є -
140 m2
Alapterület
-
4 000 m2
Telekterület
-
3
Szobaszám
- Alapterület 140 m2
- Telekterület 4 000 m2
- Szobaszám 3
- Web www.ingatlantajolo.hu/9314016
- Négyzetméter ár 510 714 Ft/m2
- Értékesítés típusa Eladó / Kínál
- Kategória Ház- házrész
- Típus Családi ház
- Állapot Felújított
- Fűtés Egyéb fűtés
- Építés éve 1980
- Belső szintek nincs megadva
- Tetőtér beépíthető nem
- CSOK igénybe vehető nem
- Kilátás nincs megadva
- Tájolás nincs megadva
- Ingatlan komfort nincs megadva
- Parkolási lehetőség nincs megadva
- Építőanyag nincs megadva
- Bútorozott nincs megadva
- Akadálymentesített nincs megadva
- Erkély, terasz nincs megadva
- Klíma nem
- Szigetelt nem
- Havi rezsiköltség nincs megadva
- Lakásbiztosítás nincs megadva
- Kábelszolgáltató nincs megadva
- Elektromos autó töltés nincs megadva
Energetikai besorolás:
Ez a hirdetés megfelelhet a FIX 3%-os programnak. Tudj meg többet a részletekről itt.
Az ingatlan leírása
Eladásra kínálunk egy 140 m2 alapterületű, tégla építésű, teljes körűen felújított családi házat!Amely kiváló lehetőséget kínál kényelmes otthonként, kétgenerációs lakhatásra vagy akár vállalkozási célra is.
Az ingatlan masszív szerkezetű, téglaépítésű ház, amelynek tetőszerkezete tavaly teljes cserén esett át, új cserépfedéssel, így hosszú távon is biztonságos és időtálló.
A házba belépve egy előtéren keresztül jutunk a tágas, világos nappali térbe, amely a lakás központi része. A nappalihoz amerikai stílusban, egylégtérben kapcsolódik a konyha, amely praktikusan elválasztott, mégis harmonikusan illeszkedik a közösségi térhez.
A nappaliból 3 külön nyíló szoba érhető el:
2 nagy méretű szoba valamint 1 kisebb helyiségű szoba amely ideális lehet dolgozószobának, gyerekszobának vagy gardróbnak.
Az ingatlan minden helyiségében hőszigetelt, fa nyílászárók találhatók, amelyek hozzájárulnak az energiahatékony működéshez és a kellemes belső klímához.
A fürdőszoba és a WC külön helyiségben kapott helyet, ami a mindennapi használat során rendkívül praktikus megoldás.
A ház összkomfortos, modern felszereltséggel rendelkezik:
légkondicionáló berendezés biztosítja a nyári komfortot,
a fűtésről fa tüzelésű kazán gondoskodik,
valamint külön kazánház is tartozik az ingatlanhoz.
A belső terek kifejezetten világosak és tágasak, ami barátságos, élhető hangulatot biztosít az egész házban.
Az épülethez tartozik egy külön hozzáépített lakrész is, amely lehetővé teszi a kétgenerációs együttélést, miközben a családtagok saját életteret élvezhetnek.
A ház egy rendkívül nagy méretű telken helyezkedik el, amely korábban állattenyésztési tevékenységhez volt használva. Ennek megfelelően a terület számos lehetőséget kínál gazdálkodásra, vállalkozásra vagy akár pályázati projektek megvalósítására is.
A telken található egy kb. 500 m2 alapterületű építmény, amelyben három működő hűtőház , 9 kamera kapott helyet.
Emellett az ingatlanhoz tartozik:
Saját füstölő, és plussz egy kisház mosdóval kialakítva, valamint állattenyésztésre alkalmas melléképületek és gazdasági építmények plussz 130 külön válogatott gyümölcsfa.
A telek rendezett, karbantartott állapotban van! 9 kamera nyújt biztonságot az ott élők számára szemmel tartva a teljes telek területét.
Ez az ingatlan különleges lehetőség mindazok számára, akik egy tágas, felújított otthont keresnek, miközben vállalkozási, gazdálkodási vagy többgenerációs életforma kialakításában gondolkodnak.
Keressenek bizalommal akár kérdés vagy megtekintés esetén is!
OTP Banki hátterünknek köszönhetően finanszírozási igényekben (pl. Otthon Start Hitelprogram, Babaváró, Falusi CSOK, CSOK Plusz, Lakáshitel, Személyi kölcsön stb.), illetve biztosítások tekintetében is díjmentesen, soron kívüli ügyintézéssel segítem ügyfeleim! Referenciaszám:M324764