Mezőkövesd
-
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 54 900 000 Ft
Korábbi ár: 72 000 000 Ft
Kalkulált ár: 139 695 Є72 000 000 Ft
-
137 m2
Alapterület
-
692 m2
Telekterület
-
4
Szobaszám
- Alapterület 137 m2
- Telekterület 692 m2
- Szobaszám 4
- Web www.ingatlantajolo.hu/9126116
- Négyzetméter ár 400 730 Ft/m2
- Értékesítés típusa Eladó / Kínál
- Kategória Ház- házrész
- Típus Családi ház
- Állapot Átlagos
- Fűtés Padlófűtés
- Építés éve 1996
- Belső szintek nincs megadva
- Tetőtér beépíthető igen
- CSOK igénybe vehető nincs megadva
- Kilátás Udvari
- Tájolás Nyugat
- Ingatlan komfort Összkomfortos
- Parkolási lehetőség Önálló garázs
- Építőanyag Egyéb anyag
- Bútorozott igen
- Akadálymentesített nem
- Erkély, terasz Terasz 22.00m2
- Klíma nem
- Szigetelt igen
- Havi rezsiköltség nincs megadva
- Lakásbiztosítás nincs megadva
- Kábelszolgáltató nincs megadva
- Elektromos autó töltés nincs megadva
Energetikai besorolás: G
Ez a hirdetés megfelelhet a FIX 3%-os programnak. Tudj meg többet a részletekről itt.
Az ingatlan leírása
CSALÁDI OKOKBÓL ÁRON ALUL ELADÓ CSALÁDI HÁZ (ÉRTÉKBECSLŐ 68,5 M Ft-RA ÁLLAPÍTOTTA MEG AZ INGATLAN ÉRTÉKÉT).
Üdültetésre is alkalmas, frekventált helyen, kedvelt családiházas övezetben található családi lakóház kerttel eladó.
MŰSZAKI LEÍRÁS
A ház 1996-ban, új építőanyagokból épült. NY-K fekvésű, napos, ezáltal egész nap természetes fény szolgáltat világosságot. A tervezett épület földszintes, teljes egészében alápincézett (kivéve az utcaszinten elhelyezett gépkocsi tárolót), utcavonalra merőleges nyeregtetővel fedett. Falazata szilikát.
PINCE
109,9 nm, itt található: kazánház, tüzelő- vagy zöldségtároló, mosókonyha zuhanyzóval és WC-vel, befőző konyha vízcsap beállással és egy utcafrontra néző szabad helyiség. A mosókonyhában található a kertben ásott kút szivattyúja is. Ez a pincerész felújításra szorul.
FÖLDSZINT
115,04 nm, itt található: szélfogó, előszoba, folyosó, étkező, konyha, kamra, fürdőszoba káddal, tusolóval és bidével, wc-vel, valamint egy külön wc, nappali és 2 szoba. A 3. szoba a félszinten, a garázs fölött helyezkedik el, amihez egy loggia tartozik.
A nappaliból nyílik egy zárt üvegterasz (22,80 nm), ami a kertre néz. A teraszból egy loggia nyílik (3,84 nm).
A földszint egyedi tervezésű faajtókkal, a folyosón beépített szekrényekkel rendelkezik.
A vízellátás városi vezetékes vízről történik. A ház közműves vízellátással rendelkezik, a szennyvízcsatorna közösségi vízelvezetéshez csatlakozott.
Vezetékes gázellátás biztosítja a fűtést, melegvizet és főzést. A pincében elhelyezett kazán vezérli a padlófűtéssel ellátott földszintet.
A ház kétkéményes. A nappaliban található egy kéménynyílás, ahová egy kályhát be lehet kötni. Ez külön tud működni a kazántól, így átmeneti időben is használható, ezáltal nem kell az egész házat fűteni.
TETŐTÉR, PADLÁS
A tetőtér alapterülete megegyezik a földszintével, amely beépíthető. Padlózata vastag vasbeton. Fürdőszobai csatlakozás biztosított, a víznyomó csövek felvezetve, további telepítésre előkészítve. Áramvételi lehetőség és világítás a padláson is biztosított.
A nyílászárók hőszigetelt üvegezésűek és műanyagok, az ablakok redőnnyel felszereltek. A garázsajtó fából készült.
A villanyvezeték rézből van, a tetőcserép BRAMAC betoncserép.
A normál áram (220 V) mellett rendelkezésre áll 3 fázisú ipari áram (380 V) a garázsban és a villanyóra szekrényben.
Az üvegterasz alatt szerszámtároló, pince helyiség található.
INFRASTRUKTÚRA, KIKAPCSOLÓDÁS
Mezőkövesd a Bükk hegység déli lábánál terül el. A városban több élelmiszerüzlet, orvosi rendelő, kórház, iskola és óvoda, étterem, múzeum, sétákhoz tó és park található, kirándulásokhoz pedig jó távolsági közlekedés adott. A városon halad keresztül a Budapest-Miskolc-Nyíregyháza összekötő vasútvonal. A vasúti pályaudvar mellett található a távolsági buszpályaudvar.
A térségben feltöltődést nyújt a Bükk hegység és a Tisza-tó, amelyek 1 óra autóúttal elérhetőek, valamint a régió gyógy-és strandfürdői, melyek további kirándulási és kikapcsolódási lehetőségeket is nyújtanak. A településen található a Zsóry Gyógy-és Strandfürdő, mely egész évben üzemel.
További gyógy- és strandfürdők:
EGER, Mezőkövesdtől 22 km - Egri Termálfürdő
EGERSZALÓK, Mezőkövesdtől 24,5 km - Nosztalgia Fürdő Egerszalók
DEMJÉN, Mezőkövesdtől 25,7 km - Cascade Barlang-és Élményfürdő
MISKOLC, Mezőkövesdtől 60 km - Miskolctapolca Barlangfürdő és Aquaterápia
BOGÁCS, Mezőkövesdtől 12,8 km - Bogácsi Gyógy- és Strandfürdő
AZ INGATLAN TELJES MÉRTÉKBEN HITEL- ÉS TEHERMENTES.
A megadott kapcsolattartási telefonszámon délutánonként, 16:30 után van lehetőség érdeklődni.
Ingatlanközvetítők kérem ne keressenek.