Hévíz, Hévíz
-
Kínálati ár: 499 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 389 972 Є -
758 m2
Alapterület
-
968 m2
Telekterület
-
21
Szobaszám
- Alapterület 758 m2
- Telekterület 968 m2
- Szobaszám 21
- Web www.ingatlantajolo.hu/9212655
- Négyzetméter ár 658 311 Ft/m2
- Értékesítés típusa Eladó / Kínál
- Kategória Ház- házrész
- Típus Családi ház
- Állapot Felújított
- Fűtés Gáz (cirkó)
- Építés éve 2000
Az ingatlan leírása
Kuriózumként kínálok megvételre Hévízen, egy 968 nm-es sík telken elhelyezkedő, 758 nm-es ingatlant.A meghirdetett családi ház, egész évben panzióként üzemeltethető. Az ingatlan 3 szint+ tetőtér, a szintek között liftakna is került kialakításra, így az is könnyen beépíthető lehet. Az épületben akár egészségügyi, szociális központ is kialakítható (pl. idősek otthona).
Az földszinten található egy 100 nm-es privát lakás + a panzió vendégeinek fenntartott, külön bejárattal rendelkező előtér, reggeliztető, kiszolgálópult, és egy raktár.
Az első és második szinten külön bejárattal, a vendégeknek fenntartott, összesen 36 fő befogadására alkalmas, panorámás erkéllyel rendelkező, 17 db szoba található. Minden szobához külön fürdőszoba tartozik.
A tetőtér alkalmas wellness szolgáltatások kialakítására, az udvaron a vendégek számára külön parkolóhelyek vannak.
A forgalomtól mentes, csendes utcában elhelyezkedő ingatlan a Nyugat-Balatoni régióban, gyógyfürdők közelében található, a településnek Európában egyedülálló, természetes tőzegmedrű meleg vizű tava is van, ami nem utolsó sorban gyógyító hatású.
A turizmus egész évben virágzik, így jó befektetést jelenthet ez az alkalmi vétel.
Jöjjön el, nézze meg, szeressen bele! Amennyiben a képek és a leírás alapján az ingatlan felkeltette az érdeklődését, keressen bizalommal a megadott elérhetőségeken, keresse az ingatlant a honlapunkon, ahol több kép is segíti Önt a választásban!
Az ár irányár, tegyen rá ajánlatot! Irodánk teljes körű, díjmentes szolgáltatást nyújt kereső ügyfeleinknek, amennyiben Önnek hitelre van szüksége, segítünk! Szakszerű tanácsadással, hitel ügyintézéssel, energetikai tanúsítvány elkészítésével és kedvező díjszabású ügyvéddel nyújtunk segítséget!